Ubytování ve Veroně

Verona je oblíbená zejména díky svému historickému jádru a četným nákupním možnostem. Výhodou je rovněž dobrá dostupnost vlaky a autobusy do Benátek či dalších okolních měst. Ve městě najdete několik desítek hotelů, ve kterých ve většině případů pořídíte kvalitní ubytování za příznivé peníze. Níže Vám doporučíme několik hotelů, ve kterých se setkáte s dobrým poměrem kvalita – cena, či jsou jinak zajímavé díky své poloze či úrovni služeb. Pokud si z našich tipů nevyberete neváhejte prohlédnout všechny hotely ve Veroně včetně hodnocení návštěvníků na serveru Booking.com

Grand Hotel Verona ****

Hotel Grand Verona najdete mezi veronskou arénou a městským vlakovým nádražím a i díky tomu je hotel velice oblíbený. Po pěti minutách chůze se ocitnete v historickém centru Verony. Hotel nabízí ubytování ve stylových a elegantních pokojích. Kromě toho u hotelu najdete krásnou terasu a zahradu, kde si po můžete odpočinout po náročném dni.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Best Western Hotel Firenze ****

Hotel Firenze nabízí komfortní ubytování v centru Verony již od roku 1925. Obdivujte stylové a vkusné vybavení hotelu a užívejte si jeho umístění přímo na hlavní třídě do historického centra Verony. Hotel je vztřícný k moderním technologiím, proto nabízí ve všech pokojích bezplatné připojení k internetu nebo digitální trezor.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Maxim ****

Třetí zástupce 4hvězdičkové kategorie hotelů, který stojí za doporučení. Díky velice příznivě nastavené cenové politice si můžete dopřát 4hvězdičkový hotel za skutečně nízký peníz. Určitou nevýhdou může být jeho umístění ve vzdálenější, ale díky tomu klidnější, rezidentní oblasti Verony. Jako bonus lze přičíst možnost krytého parkování a dobrou dostupnost hromadné dopravy.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Milano ***

Chcete ideální poměr mezi cenou a kvalitou? Chcete ubytování ve vynikající lokalitě v centru Verony? Pak je hotel Milano tou pravou volbou. Nachází se přímo v centru Verony, pouhých 100m od Palazzo della Gran Guardia. Služby jsou na vysoké úrovni a hotelové pokoje jsou moderně a kvalitně vybavené. V hotelu nechybí připojení k Wi-Fi, 24 hodinový servis recepce a další služby.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Best Western Hotel Armando ***

Síť hotelů Best Western jiš tradičně nabízí vysoký standard služeb. Hotel Armando je umístěn v srdci historické Verony, pouze 500 metrů od Římské Areny. Díky perfektní poloze bude ideální jak pro denní tak večerní procházky po Veroně. Hotel je velice vkusně a moderně vybaven a nabízí vynikající poměr mezi kvalitou a cenou.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Escalus Luxury Suites Verona

Hledáte-li jiný způsob ubytování, než hotelové, zbystřete! Escalus Luxury Suites Verona nabízí luxusní rezidentní ubytování v historickém centru Verony. Velice moderní a stylové suity nabízí velice pohodlné ubytování. Můžete využít nadstandarních služeb jako, servírované snídaně na pokoj. Na pokojích nechybí připojení k internetu, SAT TV, kávovar atd.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Scalzi **

Přestože se tento menší hotel pyšní „pouze“ dvěmi hvezdičkami, nabíhí velice dobrý standard služeb. Pokoje jsou účelně ale stylově vybavené. Historické centrum je v pěší dostupnosti. Stějně tomu tak je s veronským nádražím a hromadnou dopravou. Ubytování přitom pořídíte za velice solidní peníz.

Stránky hoteluRezervace ubytování