Ubytování v Londýně

Zavítáte-li do Londýna, máte z hlediska ubytování širokou možnost výběru. K dispozici je okolo 800 hotelů nejrůznějších kategorií, poskytujících vesměs velmi kvalitní služby. Stejně jako v dalších městech Vám doporučíme hotely, které ve srovnání s ostatními nabízejí kvalitnější služby, jsou lépe hodnocené návštěvníky, či mají příznivější poměr kvalita – cena. Chcete-li vybírat z velkého množství hotelů, doporučujeme rezervovat hotel v dostatečném předstihu – cca 3 měsíce před cestou. Stačí-li Vám omezený výběr, vybírejte hotely na poslední chvíli, kdy je možné získat velice zajímavé slevy.

Vybíráme pro Vás hotely v Londýně s příznivým poměrem cena a kvalita. Jako první doporučíme hotely vyšší kategorie, v centru a závěrem hotely za dobrou cenu.

Hotel Lancaster London ****

Lancaster London je hotel vyšší kategorie, který najdete přímo naproti Hyde Parku a Kensington Gardens. I díky tomu nabízí krásné výhledy. Nákupní a zábavní možnosti jsou v pěší dostupnosti například na Oxford street. Metro naleznete přímo u hotelu a pěšky se dostanete i na nádraží Paddington.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Hotel The Rembrandt ****

Rovněž hotel vyšší kategorie, ležící v exkluzivní čtvrti Knightsbridge. Veškeré prostory hotelu jsou exkluzivně vybavené, pokoje mají LCD a plazmové televizory, pokoje vyšší kategorie mají například Jacuzzi apod. Hosté hotelu mohou za výhodnějších podmínek využít wellness a fitness centra Aquilla, sousedícího s hotelem.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Hotel Elizabeth ***

Další z Londýnských, výborně hodnocených hotelů, které můžeme dororučit. Jedná se o stylový, velice vkusně vybavený menší hotel, který najdete na náměstí Eccleston Square, což je ideální pro všechny londýnské čtvrti. Hotel Elizabeth je přátelský soukromý hotel s anglickým charakterem a kouzlem v pěší vzdálenosti od Buckinghamského paláce.

Stránky hoteluRezervovat hotel

The Kensington Hotel *****

Tento elegantní a luxusní 5hvězdičkový hotel se nachází v blízkosti londýnské Royal Albert Hall, muzeí a značkových obchodů. Má restauraci, okouzlující koktejlový bar, bezplatné Wi-Fi a posilovnu. Služby jsou zdvořilé a profesionální, pokoje jsou renovováné a krásné. Každý z nich má klimatizaci, luxusní postele, župany, přezůvky, toaletní potřeby značky Temple Spa a velkou televizi s LCD obrazovkou. Za tuto kvalitu a exkluzivní lokalitu je třeba počítat s patřičnou cenou.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Hotel Blakemore Hyde Park ***

Hotel je po částečné rekonstrukci, nejdete ho v příjemné a klidné oblasti, v pěší dostupnosti od Hyde Parku. Stanici metra najdete cca 800 metrů od hotelu. V okolí najdete množství restaurací a obchodů. Mezi výhody hotelu patří mj. i bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Hotel Enrico **

Turistický menší hotel s pouhými 26 pokoji, který nabízí ubytování typu B&B. Vzhledem k jeho umístění ve čtvrti Victoria, nedaleko Victoria Station, není složité se dostat do centra k Westminsteru, London Eye a dalším turistickým atrakcím. Hotel je účelně vybaven a díky tomu nabízí vynikající poměr cena – kvalita. Wi-Fi je dostupné zdarma na recepci.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Hotel Georgian House ***

Velmi příjemný hotel pouze 800 metrů od nádraží Victoria. V pěší dostupnosti je většína největších lákladel Londýna – Buckinghamský palác, budova parlamentu nebo například obchody na Kings Road. Hotel byl postaven v roce 1851, spojuje historickou podobu s moderním komfortem a poskytuje světlé pokoje a bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Hotel Croydon Court **

Nevyhledáváte-li ruch velkoměsta, může pro Vás být Hotel Croydon Court tou pravou volbou. Nachází se na jižním předměstí Londýna Croydonu. Za velmi příznivých cenových podmínek můžete využít komfortní účelně vybavené pokoje a přátelský personál. Hotel je v pěší dostupnosti londýnské hromadné dopravy.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Pokud jste si z námi doporučených hotelů v Londýně nevybrali, neváhejte prohlédnout celou databázi vícenež 800 hotelů našeho partnerského serveru Booking.com.