Noční život v Londýně

Noční život je jeden z hlavních rysů pro Londýn. Jen kolem centra Londýna máte možnost navštívit nespočetné množství barů, diskoték a nočních podniků. Kluby uspokojí i nejnáročnější klienty. V Londýně jsou části, které se zaměřují na jednotlivé druhy hudby. V oblastech Farringdon, Hoxton či Schoreditch se setkáte s kluby, kde se hraje převážně taneční hudba, jako je dru mand bass, house či trance. Mezi nejznámější a také nejvíce navštěvované kluby patří Fabric označující za nejlepší londýnský klub, dále Turnmills. Jelikož jsou tyto kluby jedny z nejluxusnější, užijete si hudby, kterou hrají nejlepší DJ’s na světě, proto sem chodí mnoho fanoušků a příznivců hudby.

Další oblastí, pro kterou je typický noční život, je West End, zejména Leicester Square, Mayfair a Piccadilly. Máte možnost zavítat do exkluzivních klubů, kde rádi chodí i VIP členové. Musíte také počítat s tím, že při návštěvě těchto klubů, se setkáte s vysokými cenami za pití. Některé dny mohou kluby navštívit pouze lidé, již jsou umístěni na seznamu hostů. Nejčastější žánry, které zde uslyšíte, jsou funky house, hip hop či R&B. Kluby, kterými se oblast West End může chlubit, jsou Cafe De Paris, China White, Funky Buddha, Mahiki, Number One Leicester Square and Paper.

Další oblastí s bohatým nočním životem je Camden, která je situovaná na severu Londýna. Camden je obohacen několika kluby, kde je hrána indická hudba, metal a rock. Pokud jste milovníci těchto žánrů, jistě vstupte do klubu Electric Ballroom, Koko a Underworld.

Zatančit si v Londýně můžete každý den, ať už máte rádi jakýkoliv žánr hudby. Londýn vám nabízí nemožné.

Mnoho restaurací a barů je situováno v ulici Clapham High Street. Nejoblíbenějším barem je Alexandra.  Soho je centrum nočního života, pánové si zde najdou jistě noční kluby, kde jim dívky nabídnou různé služby. Jsou zde bary a také striptérské kluby. Soho je také díky těmto nočním barům známý a při vyslovení názvu této oblasti se vám vybaví červená světýlka, nahaté ženy a alkohol. Soho je kosmopolitní a vzrušující oblast.

Navštivte Wembley arénu, kde může zrovna pořádat koncert vaše oblíbená skupina.