Dovolená na Korfu? Dostupnost a kvalita.

Nejfotogeničtější motiv ostrova Korfu.
Nejfotogeničtější motiv ostrova Korfu.

Chcete poznat nějakou novou destinaci? Nevíte jakou? Záleží na tom, co si od své dovolené slibujete. Pro mnohé je lákavou možností ostrov Korfu.

Co byste měli vědět o Korfu?

S ostrovem Korfu se můžete také setkat pod názvem Kérkyra. Jde o největší řecký ostrov, který najdete nejseverněji. Dostat se sem můžete trajektem z italského přístavu Brindisi. Korfu se rozkládá na rozhraní Jónského a Jaderského moře. Jeho rozloha činí 592,877 km² a žije zde přes 107 000 obyvatel. Pokračování textu Dovolená na Korfu? Dostupnost a kvalita.

To nejlepší ze světové módy na Fashion Week v Miláně

Kolekce Gucci jaro-léto 2011
Kolekce Gucci jaro-léto 2011

Máte rádi módu? Sledujete její trendy a rádi se díváte na módní přehlídky? Pak vám jistě neunikl fakt, že se blíží velká událost, kterou představuje Fashion Week. Tentokrát zavítáme do Milana.

Užijte si Milano

Milano představuje druhé největší italské město a najdete ho v Lombardii. Nejenže jde o významné město módy, o čemž svědčí velmi proslulá zdejší módní událost Fashion Week Pokračování textu To nejlepší ze světové módy na Fashion Week v Miláně

Právě teď: Fashion week Londýn

Kolekce Julien MacDonald na Fashion Weeku v Londýně
Kolekce Julien MacDonald na FW v Londýně

Londýn vám má co nabídnout. Najdete tu mnoho památek a můžete tu prožít celou řadu událostí, na které budete dlouho vzpomínat. Pokud se zajímáte o módu, jistě víte, že právě zde probíhá Fashion Week. Nechte si i vy prozradit, jaké budou módní trendy nadcházející sezóny.

Poznejte Londýn

Londýn je hlavním městem Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Najdete ho na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Pokračování textu Právě teď: Fashion week Londýn

Za módou na Fashion Week do Paříže

Quentin Veron a jeho kolekce A-W 2010

Pokud fandíte módě a máte rádi módní přehlídky, určitě vám není neznámý pojem Fashion Week. V tomto článku si ve zkratce Fashion Week přiblížíme a zaměříme se na jeho konání v Paříži.

V kostce o Fashion Week
Fashion Week představuje prestižní módní událost, která zpravidla trvá cca týden. Je pořádaná v důležitých metropolích módy, kterými jsou především Londýn, Paříž, Milano a New York. Pokračování textu Za módou na Fashion Week do Paříže

Lyžařský seriál III. Francie

Lyžování ve Val d´Isere, FOTO: valdisere.com
Lyžování ve Val d´Isere, FOTO: valdisere.com

Lyžařská střediska ve Francii jsou velmi oblíbená a každoročně sem putuje mnoho milovníků zimních sportů. Mezi nimi je také čím dál více Čechů. Najdete tu desítky vleků a lanovek a stovky kilometrů sjezdovek, které jsou kvalitní a pečlivě udržované. Cenové rozpětí skipasů je velké. Najdete tu drahé a luxusní lyžařská střediska, ale jsou zde i taková, jejichž cena se přibližuje v přepočtu ceně skipasů u nás.

Konkrétní lyžařská střediska ve Francii

Kde konkrétně si ve Francii zalyžujete? Pojďme si přiblížit nejznámější a nejoblíbenější francouzská lyžařská střediska. Pokračování textu Lyžařský seriál III. Francie