Za módou na Fashion Week do Paříže

Vložil/a admin ~ dne 17. 2. 2011

Quentin Veron a jeho kolekce A-W 2010

Pokud fandíte módě a máte rádi módní přehlídky, určitě vám není neznámý pojem Fashion Week. V tomto článku si ve zkratce Fashion Week přiblížíme a zaměříme se na jeho konání v Paříži.

V kostce o Fashion Week
Fashion Week představuje prestižní módní událost, která zpravidla trvá cca týden. Je pořádaná v důležitých metropolích módy, kterými jsou především Londýn, Paříž, Milano a New York. Pokračování článku »

  • Share/Bookmark

Jazzový festival v Paříži

Vložil/a admin ~ dne 17. 8. 2010

Jazz Festival Paříž

Jazz Festival Paříž

Máte rádi Jazz a zároveň Paříž. Využijte příležitosti a načerpejte novou energii na Jazz Festivalu v Paříži. Začátek jazzového festivalu je plánován již 31. srpna 2010 a slavnostní zakončení proběhne 12. září 2010. Jedná se o největší jazzový festival v Evropě a jeho velikost a popularita se stále rozrůstá. Tento rok však mizí veškeré hranice mezi hudebními žánry a nastává nová setkání. Na festivalu se vám představí průkopníci nejen jazzu ale improvizované hudby, hip-hopu a soulové muziky. Máte možnost navštívit jedinečný festival svých dob. Pokračování článku »

  • Share/Bookmark

Letecký seriál II. Pařížská letiště

Vložil/a admin ~ dne 5. 8. 2010

CC by Jan van der Crabben, Wikimedia commons

CC by Jan van der Crabben, Wikimedia

Dalším dílem našeho seriálu o nízkonákladovém létání a evropských letištích pokračujeme jedním z nejvíce atraktivních a nejvíce navštěvovaných evropských měst Paříží. V Paříži najdete celkem 3 letiště z nichž všechny jsou využívány pro nízkonákladové létání. Z České republiky se však zatím dostanete pouze na 2. Začneme proto těmito dvěmi. Pokračování článku »

  • Share/Bookmark

Festival v zahradách zámku ve Versailles

Vložil/a admin ~ dne 1. 7. 2010

Zdroj: Wikipedia Commons

Zdroj: Wikipedia Commons

Již 2. dubna 2010 začal festival v zahradách zámku ve Versailles. Jeho ukončení se datuje 31. října 2010, máte tedy ještě čtyři měsíce na návštěvu nádherných zahrad a jedinečného festivalu. Zámek, jež je situovaný ve Versailles, láká zejména milovníky vody a také hudby na jedinečný festival velkých zpívajících fontán nesoucích název „Grandes Eaux Musicales“ a hudební zahrady „Les jardins musicaux.“

Slavnosti vznikly na počest doby Ludvíka XIV. a dokážou turisty zavést do výjimečného prostředí, které je dominantní uměním a hudbou ze sedmnáctého století. Velké zpívající fontány vám při procházce dodají jiskřivou a melodickou atmosféru, k níž přispívá také zeleň zahrad. Pokračování článku »

  • Share/Bookmark