Ubytování v Berlíně

Berlín je velice zajímavou destinací ať už hledáte poznávání nových míst, nebo nakupování. Stejně tak Vás velmi často Berlín přivítá v případě velkých konferencí či veletrhů. Vybrali jsme pro Vás několik hotelů, které jsou obzvláště zajímavé buď z hlediska obzvláště kvalitních služeb, vynikajícího poměru kvalita – cena, či perfektní lokality. Vězte, že pokud si z námi doporučených hotelů nevyberete, můžete vybírat mezi více než 700 hotely ať už přímo v centru, nebo na předměstích Berlína.

Andel´s Hotel Berlin ****

Prvotřídní moderní ubytování wellness vybabením, kavárnou a barem s panoramatickým výhledem na Berlín. Zajímavosti, ale i například berlínské kongresové centrum, jsou v dobré dostupnosti. Pokoje nabízí stylový design, a kromě plochých televizorů například i DVD přehrávače a prostorné koupelny.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Adelante ****

Hotel najdete ve čtvrti Mitte, což je výborná lokalita pro poznávání Berlína, ale i například pro nakoupování. Friedrichstraße je pouhých 5 minut chůze od hotelu. Prostorné pokoje jsou vybavené klimatizací či podlahovým topením pro největší komfort hostů. Tento menší hotel je pravou volbou pro každého, kdo si chce dopřát kvalitních služeb za dostupnou cenu.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Park Inn Berlin-Alexanderplatz ****

Hotel Park Inn se nachází přímo na Alexanderplatz, což je ideální lokalita v rámci celého Berlína. V hotelu se můžete těšit na moderní a velice komfortní ubytování, které je doplnění o luxusní lázně, 3 restaurace či kasíno. Hotel Park Inn je největším hotelem v Berlíně a nabízí 1012 pokojů celkem v 37 patrech. V 37. patře se můžete kochat výhledem na celý berlín z pivnice či baru na střeše.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Apartmány am Brandenburger Tor ***

Velké apartmány s vlatními kuchyňkam nabízejí vynikající lokalitu přímo mezi Brandenburgskou bránou a Potsdamer Platz. Hotel nabízí 190 apartmánů různých velikostí. Ložní prádlo a ručníky jsou na pokojích k dispozici. Veškeré služby od restaurací a barů po supermarkety jsou v pěší dostupnosti. Totéž platí pro hromadnou dopravu.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Atlanta am Kurfürstendamm ***

Příznivcům nakupování doporučujeme hotel Atlanta, který najdete doslova pár kroků od obchodního centra Kurfürstendamm. Po 1 minutě chůze se dostanete ke stanici metra, která Vás spojí s celým Berlínem. V pěší dostupnosti je mimojiné i Berlínská Zoologická zahrada. Mezi příjemné služby patří bezplatné WiFi v prostorách recepce.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel AGON Opera ***

Modrní 3hvězdičkový hotel nedaleko obchodního centra Kurfürstendamm. AGON Opera nabízí vynikající ubytování jak obchodním cestujícím či turistům, kteří jsou díky dostupné hromadné dopravě neustále spojeni se zbytkem města. Hotel nabízí vynikající poměr kvalita – cena. Jako bonus můžete využívat služeb recepce 24 hodin denně či bezplatný Wi-Fi internet.

Stránky hoteluRezervace ubytování

City 54 Hotel & Hostel ***

Hotel a Hostel City 54 najdete v centrální oblasti Berlína – Mitte. Poměrně snadno a rychle si tak můžete prohlížet největší lákadla Berlína. Pár kroků od hotelu je k dispozici metro na stanici Schwarzkopfstraße. Z ubytovací nabídky můžete vybírat buď hotelové pokoje nebo aprtány s vybavenou kuchyňkou.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Pension Kima **

Malý ** hotel najdete v oblasti Charlottenburg s velkou možností nakupování a dobrou dopravní dostupností do ostatních oblastí Berlína. Hotel nabízí stylové ubytování příjemné budově z počátku 20. století. Nejbližší stanice metra je přibližně 5 minut chůze od hotelu, vynikající je spojení na berlínské výstaviště a letiště Tegel.

Stránky hoteluRezervace ubytování