Ubytování v Benátkách

Plánujete-li výlet do Benátek, vezte, že určitě nerohloupíte. Nabízí Vám romantickou atmosféru a vynikající služby ve více než 300 hotelech. Benátky nabízí hotely všech kategorií a často narazíte na luxusní prestižní hotel v těsné blízkosti s romantickým hotelem turistické kategorie. Rozhodně doporučujeme ubytovat se v centrální – ostrovní části Benátek, namísto levnější a hůře dostupné pevninské části Mestre. Níže Vám doporučíme hotely vyšší i nižší kategorie. Vždy však s vynikajícím poměrem kvalita – cena.

Hotel Best Western Montecarlo ****

Velice vkusně vybavený hotel se 48 pokoji Best Western Montecarlo sídlí v překrásné budově ze 17. století a nachází se jen 50 metrů od Náměstí sv. Marka. Hotel má centrální polohu v příjemném prostředí pro váš spokojený pobyt v Benátkách. Přímo od hotelu vyjdete do typické úzké benátské uličky. Most Rialto je od hotelu vzdálený ani ne 10 minut chůze. Hotel nabízí vynikající cenovou politiku – za příznivý peníz si tak dopřejete vynikající služby a exkluzivní lokalitu

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Palace Bonvecchiati ****

Prestižní hotel Palace Bonvecchiati najdete rovněž v srdci Bentátek, čtvrti San Marco. 100 metrů od hotelu najdete zastávku „vodního autobusu“ Rialto a doslova pár kroků se nachází i Náměstí sv. Marka. Hotel je vybaven moderním a velice vkusným nábytkem a kromě standardních služeb nabízí i možnost různých wellness a sportovních aktivit.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Ai Due Principi ****

Exkluzivní hotel s velice kvalitním vybavením a službami. Hotel Ai Due Principi sídlí v benátském paláci patřícím šlechtické rodině Da Fiol, který je dnes kompletně zrekonstruován, zachoval si však přitom svou jedinečnou dobovou atmosféru. Hotel se pyšní pokoji s výhledem na kanál, který se táhne okolo Fondamenta del Rosmarin v centrální části Benátek.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Una Venezia ****

Hotel Una Venezia je dalším exkluzivních hotelů, které můžeme doporučit pro Vaši cestu do Benátek. Nachází se v paláci z 15. století a kromě vynikajících služeb nabízí i příznivou cenovou politiku. Hotel je umístěn v centru čtvrti Cannaregio a na Náměstí sv. Marka se dostanete procházkou po cca 10 minutách. Most Rialto pak neunikne Vaší pozornosti po přibližně 5ti minutách chůze.

Stránky hotelu
Rezervace ubytování

Hotel Belle Arti ***

Hotel Belle Arti najdete ve čtvrti Dorsoduro, přivítá Vás příjemný personál a tradiční design hotelu. Své jméno převzal podle vedle sídlící galerie. Po prohlídce Benátek si můžete odpočinout v klidné zahradě, ve které objevíte i příjemný hotelový bar. Zajímavostí je, že můžete využít hotelového výletu lodí na Murano. Odjíždí každý den v 10 hod ráno.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Nuovo Teson **

Menší hotel s 26 pokoji, který svým umístěním nabízí alternativu prestižním hotelům, ale za výrazně příznivější cenu. Z hotelu Nuovo Teson můžete za pouhé 2 minuty dojít na náměstí sv. Marka či do nedaleké historické části města Castello. Z nedaleké zastávky vodních autobusů Arsenale se lehce dostanete na hlavní vlakové nádraží, na benátské letiště Marca Pola, k turistickému přístavu a na ostrovy Murano, Burano a Torcello.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Mercurio **

Velice příjemný menší hotel v exkluzivní lokalitě nabízí velmi dobré ceny a přitom perfektní služby a příjemný personál. Hotel Mercurio, který stojí u cesty k divadlu La Fenice a 5 minut pěšky od náměstí sv. Marka. Hotel Mercurio provozuje táž rodina už po 3 generace. To je zárukou vřelého přivítání a pozorných služeb.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Adua **

Hotel Adua najdete ve čtvrti Cannaregio nedaleko autobusového nádraží v romantickém paláci ze 17. století. Tento malý hotel je řazen spíše do turistické kategorie s účelným, ale přesto vkusným, vybavením a příjemným personálem. Vodním busem se snadno dostanete ke všem Benátským lákadlům.

Stránky hoteluRezervace ubytování