Ubytování v Nice

Nice je oblíbenou destinací pro rekreaci a výlety obyvatel z celé Evropy. Tomu je uzpůsobena i nabídka hotelů a dalších ubytovacích kapacit. Chcete-li být v centru dění, doporučujeme ubytování na Promenade des Anglais nebo poblíž centra Nice. Ve vzdálenějších místech však také najdete kvalitní ubytování, navíc za lepších cenových podmínek.

Hotel Palais de la Mediterranee *****

Jedná se o jeden z nejluxusnějších a nejlépe hodnocených hotelů v Nice. Palais De La Méditerranée se nachází na Promenade des Anglais v centru Nice. Má vlastní kasino a 2 bazény se saunou a tureckou lázní. Od hotelu Palais De La Méditerranée dojdete za 5 minut do staré části města Vieux-Nice a na vlakové nádraží. Na letiště Nice-Côte d’Azur je to pouhých 6 km.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Quality Suites Nice Excellior ****

Velmi kvalitní 4hvězdičkový hotel s vynikajícím hodnocením a příjemnou cenovou politikou. Noc ve studiu zde pořídíte při včasné rezervaci od tísícovky za osobu. Quality Suites Nice Excellior se nachází na Promenade des Anglais v Nice. Tento hotel u pláže nabízí klimatizovaná apartmá a apartmány s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi přístupem.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hôtel La Pérouse ****

Hledáte-li skutečně něco exkluzivního, pak jste na správné adrese. Za o něco vyšší cenu však získáte mnoho navíc. Tento intimní luxusní hotel se nachází v blízkosti přístavu a staré části Nice. Může se pochlubit nádherným výhledem na Baie des Anges. Jedná se o butikový hotel s dekorem ve stylu francouzského umění de vivre, bazénem a fitness centrem. Spojuje příjemné, vřelé a romantické prostředí s úžasnou a klidnou lokalitou.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Od luxusních hotelů a hotelů v centrálních oblastech Nice se nyní zaměříme spíše na hotely s dobrým poměrem ceny a kvality, vhodné pro batůžkáře či turisty s menším rozpočtem.

H33 Hôtel **

Dostupný a vkusně zařízený hotel v docházkové vzdálenosti do centra a na pobřežní promenádu. Hotel H33 je 10 minut chůze od pláže a promenády des Anglais v Nice. Nabízí zvukotěsné pokoje s klimatizací, zdarma Wi-Fi a ploché TV se satelitními programy. Ubytování mimo hlavní sezónu pořídíte již od 500 za osobu a noc.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Trocadero Nice **

Přestože se jedná o dostupný dvouhvězdičkový hotel, najdete ho v centru Nice naproti vlakovému nádraží Nice-Ville. Za pouhých 15 minut odsud dojdete pěšky na pláž. Hotel nabízí klimatizované ubytovací jednotky s vlastní koupelnou. Hotel má příznivou cenu a velmi dobré hodnocení ostatními návštěvíky.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Best Western New York Nice ***

Tento hotel stojí na ideálním místě v centru Nice, v blízkosti starého města a známého bulváru Promenade des Anglais. Nabízí stylové zvukotěsné pokoje vybavené TV s plochou obrazovkou a klimatizací. Velmi dobré hodnocení a umístění hotelu, je však za vynikajících cenových podmínek. Za osobu a noc se zde ubytujete už od 600,- Kč.

Stránky hoteluRezervace ubytování