Ubytování v Madridu

Pro Vaší cestu do Madridu doporučujeme volit hotel v centru, v pěší dostupnosti od Puerta del Sol či dalších atraktivních Madridských míst. Výhodné je volit místo v dostupnosti metra, které Vás spojí se zbytkem Madridu. V celém Madridu máte možnost vybírat z výše než 400 hotelů, spíš vyšší kategorie, které nabízí často velmi kvalitní služby za dostupné ceny. Doporučíme Vám několik hotelů, nejprve vyšší kategorie a později turistické hotely s dobrým poměrem cena – kvalita.

Hotel Urban G. L. *****

Jako první Vám představíme hotel nejvyšší kategorie pro vyznavače luxusu, kvality a vkusu. Hotel volte jako svěží alternativu k tradičním hotelům, nebízí totiž moderní a velmi vkusné vybavení. Veškeré prostory jsou navrhovány s využítím přírodních materiálů – dřeva, kamene a kůže. Nezapomenutelný bude pobyt v luxusním lobby či restauraci s prosklenou střechou.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Preciados VIP ****

Hotel Preciados najdete v centru Madridu nedaleko Puerta del Sol. Nabízí moderní služby zahrnující mimojiné bezplatné Wi-Fi nebo bezplatný minibar na pokojích. Hotel sídlí v opravené budově z 19. století. Poje jsou velmi vkusně vybavené. Hotel je v blízkosti Plaza Mayor a Royal Palace a doslova pár kroků od hotelu narazíte hned na 2 stanice metra.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Madrid Elena Palace ****

Hotel vyšší kategorie nacházející se v historickém centru Madridu nedaleko Puerta del Sol. Tento elegantní hotel s komfortními pokoji nabízí kromě standardních služeb jako je klimatizace nebo sateltní TV také nádherné prosklené lobby. V pěší dostupnosti najdete kromě četných turistických zajímavostí i 3 stanice metra.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Intur Palacio San Martin ****

Hotel Palacio San Martin najdete na klidné pěší zóně, jen kousek chůze od Puerta del Sol. Historický a komfortní hotel nabízí 94 velmi vkusně vybavených pokojů vyšší kategorie. Mimo reprezentativních prostor nabízí hotel i služby jako fitness či internetový koutek. V pěší dostupnosti je řada nákupních center nebo např. 3 zastávky metra.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Regina ***

Hotel střední kategorie v perfektní lokalitě v centru Madridu. Svým vybavením a službami může snadno konkurovat i hotelům vyšší kategorie. Kromě moderních a komfortních pokojů nabízí například bezplatný přístup k Wi-Fi a další nadstandardní služby. Zapomenout nelze na vynikající restauraci se středozemní a typycky španělskou kuchyní.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Rex ***

Další z hotelů střední kategorie v centru Madridu. Hotel Rex nabízí tradiční styl, a vynikající výchozí místo pro prohlídku Mardidu. Po ruce budete mít královský palác, Plaza Mayor či Puerta del Sol. Hotel lze rovněž zvolit jako výchozí místo pro nakupování. Hotel Rex je vhodnou volbou pro každého, kdo hledá polohu v centru a vynikající poměr cena – kvalita.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Best Western Los Condes ***

Menší, ale přesto vylmi oblíbený hotel v centru Madridu najdete v nedaleko Grand Vía, jen kousek chůže od Puerta del Sol. Hotel Los Condes nabízí kromě bezplatného Wi-Fi připojení například výhodnou dopravu na letiště. V blízkosti hotelu najdete mnoho obchodů, turistických atrakcí či hned 3 stanice metra, které Vás přiblíží k jakémukoliv místu v Madridu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hostel Concepcion Arenal **

Příjemný a dostupný hostel turistické kategorie ve vynikající poloze v srdci Madridu. Je ideální jako výchozí místo pro poznávání Madridu. Tento menší hotel s 19 pokoji je perfektně napojen na hromadnou dopravu. Návštěva Madridu tak pro Vás bude ještě snažší a dostupnější.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hostel Orly **

Vkusný, účelně vybavený hostel s pouhými 12 pokoji překvapivě nabízí velice dobré služby jako 24hod. recepční služba či přístup na internet. Poloha hotelu jej předurčuje pro návštěvníky, kteří chtějí poznávat veškeré památky Madridu, či si chtějí užívat nakupování. V okolí najdete kromě množství obchodů také restaurace či bary.

Stránky hoteluRezervovat ubytování