Ubytování v Bruselu

Brusel je městem s jednou nejvyšších koncentrací ubytovacích kapacit na trvale žijícího obyvatele. V Bruselu totiž trvale žije necelých 150tis obyvatel a počet hotelů je více než 200. Dáno je to tím, že Brusel je „úřadem Evropy“ a „úředníky“ je třeba někde ubytovat. Škála hotelů je skutečně široká, vybírat můžete od jednoduchých apartmentů a až po přepychové hotely s lázeňskými službami.

Sofitel Brussels Le Louise *****

Tento exkluzivní hotel ze sítě Sofitel najdete za rohem Avenue Louise, 100 metrů od stanice metra Louise. Hosté mohou relaxovat v moderní pokojích, které nabízejí ploché TV a zařízení na přípravu čaje a kávy. Většina koupelen má dešťovou sprchou. Kontinentální a americké snídaně formou bufetu je k dispozici každý den.Zajímavostí je, že hotel má největší terasu v Bruselu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Stanhope Hotel *****

Hledáte-li něco netradičního a přepychového, jste na správné adrese. Hotel Stanhope je zařízený v anglickém vesnickém stylu snad na každém kroku je na co se dívat. K budovám Evropského parlamentu odsud dojdete za 15 minut. Všechny pokoje mají klimatizaci a nabízejí župan s pantoflemi. Kontinentální snídaně formou bufetu se podává v restauraci nebo na terase ve dvoře, kde roste staletá magnolie.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Manos Stephanie ****

Další zástupce luxusního hotelu umístěného v centru Bruselu. Hotel Manos Stephanie se nachází pár kroků od hlavní ulice Avenue Louise. Vstupní halu a chodbu zdobí starožitnosti, pokoje jsou vybavené televizí s příjmem více než 35 evropských kanálů a CNN. Na stanici metra Louise se dostanete za 10 minut pěšky, můžete však také využít tramvaje č. 92 nebo 93, které staví 200 metrů od hotelu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Stejně jako v ostatních evropských metropole i v Bruselu narazíte na kapacity připomínající dobu dávno před 20 lety a o službách raději nemluvě. Dávejte proto pozor na hodnocení ostatními návštěvníky a nekoukejte za každou cenu na nejnižší cenovou nabídku. Níže Vám doporučíme několik hotelů s příznivým poměrem kvality / spokojenosti a ceny.

The Pantone Hotel Brussels ***

Tento barevný butikový hotel nabízí tiché pokoje s bezplatným Wi-Fi v trendové čtvrti Saint Gilles v Bruselu. Módní Avenue Louise je od hotelu 5 minut chůze. Pantone Hotel Brusel má klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou, designový nábytek a unikátní fotografie od belgického umělce Victora Levyho. Většina pokojů má výhled na město.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Max Hotel *

V případě Max Hotelu může být 1hvězdička velmi zavádějícím údajem. Hotel je totiž kousek od centra Bruselu a nabízí moderní čisté pokoje za výbornou cenu. Díky automatům je přihlášení do hotelu a odhlášení z hotelu rychlé a pohodlné. Designové detaily umocní příjemný pocit z tohoto hotelu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Villa Royale ***

Hotel Villa Royale se nachází pouze 250 metrů od stanice metra Botanique a nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi hned u centra Bruselu. Pokoje v hotelu Villa Royale jsou vybaveny minibarem, TV a psacím stolem. Moderní vlastní koupelny mají sprchu nebo vanu. Vlakové nádraží Brusel-Sever je 10 minut chůze od hotelu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování