Ubytování v Budapešti

Ať už míříte do Budapeště za obchodem, poznáváním či odpočinkem, vězte, že toto město Vás nezklame. Kromě mnohých památek, nákupních možností a dalších lákadel nabízí stovky ubytovacích kapacit, z nichž většina jsou hotely střední a vyšší kategorie. Doporučujeme volit hotel v pěší dostupnosti centra města a níže Vám doporučíme několik hotelů, které vynikají buď vysokým standardem poskytovaných služeb, či velmi dobrým poměrem cena / kvalita.

Hotel Victoria ****

Hotel Victoria nabízí komfortní ubytování v exkluzivní lokalitě centra Budapeště s výhledy na řeku Danube, nedaleko Buda Castle. Jde o menší hotel, který však nabízí vynikající služby a lokalitu vhodnou jak pro turisty tak pro obchodní cestující. Hotel má vynikající hodnocení od návštěvníků a velice dobrý poměr cena – kvalita.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Ramada Resort – Aquaworld Budapest ****

Hotel trošku z jiného soudku, nenajdete ho totiž v centru města. Ramada Resort Budapest Aquaworld je působivý 4hvězdičkový konferenční a wellness hotel v blízkosti okruhu dálnice M0, který poskytuje snadný přístup autem či jinak po dálnici Hotel nabízí celou řadu možností k relaxaci a jsou přístupné zdarma. Navíc se přímo z hotelu dostanete do parku Aquaworld, jednoho z největších krytých vodních zábavních parků v Evropě. Hotel nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu z náměstí Hősök a zpět. Odjezd je každou hodinu mezi 08:00 a 18:00.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Carlton Hotel Budapest ****

Carlton Hotel už sám o sobě napovídá, že půjde o vysoký standard kvality a služeb. Budapešťský Carlton najdete poblíž mnohých turistických atrakcí v Budapešti, přibližně 200 metrů od Chain Bridge. Kromě vynikajícího ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením na všech pokojích se můžete těšit na perfektní dostupnost hromadné dopravy a další výhody.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Promenade City Hotel ***

Tento nový moderní hotel v najdete v centru Budapeště nedaleko Váci Street a Danube river. Hotel leží v samotném centru života Budapeště nedaleko kvalitních obchodů, restaurací či barů. Elegantní a moderní ubytování ve 45 pokojích v centru Vás ohromí a přesto že se jedná „pouze“ o 3 hvězdičkový hotel, budete nadmíru spokojeni.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Star Inn Hotel Budapest Centrum ***

Centrální Star Inn Hotel Budapest je nedávno vystavěn a nabízí komfortní ubytování ve 125 moderních pokojích. Hotel najdete přibližně 400 metrů od Opery. Ostatní památky a zajímavosti jsou v pěší dostupnosti. Bezdrátový internet je dostupný v hotelu dostupný bez dalších poplatků. Hotel nabízí velice příznivý poměr mezi cenou a kvalitou.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Central Basilica ***

Jak už sám název napovídá, hotel najdete v samotném centru Budapeště, přímo vedle Baziliky. Hotel nabízí komfortní a moderní ubytování ve 46 pokojích vhodných jak pro obchodní cestující, tak pro turisty, kteří přijeli objevovat krásy Budapeště. Za zmínku stojí, že tento jeden z nejnovějších budapešťských hotelů je vybudován v budově kompletně zrenovované budově z 19. století.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Town Hall Apartments

Hledáte komfortní ubytování a chcete mít k dispozici veškerý komfort včetně kuchyňky? Apartmány Town Hall jsou pravou volbou. Najdete je v živé centrální Budapešti, na zrenovované ulici Kiraly utca. Většina klubů, obchodů, kaváren, památek a center nočního života je v pěší vzdálenosti. Ceny jsou velice příznivé, srovnatelné s hotelovým ubytovánímím.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Chcete-li vybírat z více než dvou stovek Budapešťských hotelů, neváhejte sledovat doporučení ostatních cestujících a rezervujte ubytování prostřednictvím portálu Booking.com