Ubytování ve Florencii

Přestože Florencie není nijak závratně velkým městem disponuje téměř až neuvěřitelnou ubytovací kapacitou. V případě, že se rozhodnete Florencii navštívit je Vám k dispozici více než 400 hotelů, z nichž více než polovina je v pěší dostupnosti do historického srdce města. Díky silné konkurenci jsou i velmi kvalitní hotely za velmi rozumné peníze.

Hotel Il Salviatino *****

Jestli hledáte správný výraz pro luxus a exkluzivitu, jste na správné adrese. Il Salviatino je zbrusu nový, luxusní hotel, který se nachází na panoramatickém kopci, nabízí nádherný výhled přes historické centrum Florencie. Na místě najdete bezplatnou lázeňskou část, internet zdarma i bezplatné parkoviště.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

B&B La Dimora Degli Angeli

Velmi luxusní ubytování apartmánového typu v srdci Florencie. V nabídce najdete 9 exkluzivně vybavených apartmánů jen pár kroků od Florenského dómu. Samozřejmostí jsou exkluzivní služby, internet a podobně. Nutno podotknout, že cena není s ohledem na kvalitu, nijak přemršťená.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel L’Orologio Florencie ****

Do třetice exkluzivní hotel v centru Florencie. Hotel L’Orologio se nachází přímo na náměstí Piazza Santa Maria Novella, jen pár kroků od obou nádraží a slavné baziliky. Tento tematický hotel nabízí luxusní, stylové ubytování. Každé patro hotelu L’Orologio je věnováno důležitému výrobci hodinek, včetně Rolex, Patek Philippe, Constantin Vacheron a pokoje zahrnují různé příklady jejich práce.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Naše doporučení včak nepatří pouze exkluzivním a luxusním hotelům. Za zmínku stojí kvalitní hotely střední kategorie s vynikajícím poměrem ceny a kvality.

Hotel Borgo ***

Dostupný hotel střední kategorie se nachází na okraji historické části Florencie. Pamětihodnosti a turistické zajímavosti jsou v pěší dostupnosti. Hotel má pouze 7 pokojů, proto pokud se pro něj rozhodnete, doporučujeme včasnou rezervaci. Ceny jsou velmi příznivé a hodnocení vynikající.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Sampaoli *

Turistický hotel nižší kategorie avšak s vynikajícím hodnocením a cenovou politikou. Hotel Sampaoli se nachází jen několik kroků od hlavních zajímavostí Florencie a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením a přehrávači DVD. Galleria dell’Accademia, domov Michelangelova Davida, je vzdálena pouhé 2 minuty chůze.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Albergo Duilio Florencie *

Maličký hotel nižší kategorie, který najdete zhruba 15 minut od historického centra Florencie. Pokoje mají klimatizaci a televizor. Při výběru dávejte pozor zda má konkrétní pokoj soukromou koupelnu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování