Ubytování v Malaze

Malaga je nádherné španělské město, které je díky svému umístění a dostupnému letišti velmi oblíbené evropskými turisty jako cíl prodloužených víkendů či kratších dovolených. Hotel nabízí necelou stovku hotelu, z nichž většina jich je střední a vyšší kategorie. Níže Vám doporučíme ty lepší z nich a jako tradičně ty s nejlepším poměrem ceny a kvality.

Vincci Selección Posada del Patio *****

Vincci Selección Posada del Patio je jediný 5hvězdičkový hotel ve městě Malaga, který se nachází v jeho historickém centru. Nabízí nádherný střešní bazén, internet zdarma a pokoje s TV s plochou obrazovkou. Pod hotelem Posada del Patio byly nalezeny významné archeologické památky. Mezi ně patří část městských arabských hradeb, na jejichž prohlídku si mohou hosté zajít přímo z hotelu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Barceló Malaga ****

Od sítě Barceló jsme zvyklí, že ve svých hotelech nabízí vždy něco navíc. V tomto designovém hotelu nabízí například skluzavku z prvního patra do koktejkového baru B-Lounge. Má stylový design, je moderní a barevný a disponuje přímým vstupem na vlakové nádraží Vialia a do obchodního centra. Hosté v hotelu Barceló Málaga si mohou vybrat pokoje s hydromasážní sprchou nebo vanou.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Molina Lario ****

Druhým čtyřhvězdičkovým hotelem hodným doporučení je Molina Lario. Hotel má sluneční terasu a bazén na střeše, která nabízí výhled na katedrálu Malaga. Za původními zdmi z 19. století se skrývá moderní interiér. Každý ze zvukotěsných pokojů má zvukový systém a klimatizaci. Mají také župan, pantofle a bezplatná CD s relaxační hudbou.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Igh Eliseos ***

Hotel střední kategorie s nádherným výhledem na býčí arénu přímo naproti. Má skvělou polohu v blízkosti pláže a Picassova muze. Hotel má elegantní pokoje s vlastním balkonem, kde se můžete slunit a užívat si výhled na krásné město. Zvláštností je možnost zapůjčení jízdního kola přímo v hotelu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Sur **

Hotel střední až nižší kategorie, který se však nachází v perfektní lokalitě a ve spojení s velmi příjemnými službami tak nabízí vynikající poměr mezi cenou a kvalitou. Hotel Sur se nachází v blízkosti Alcazaby, katedrály, divadla Cervantese a náměstí La Malagueta.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hostal El Nogal **

Tento malý a kouzelný hotel byl kompletně zrekonstruován v roce 2007 a nabízí komfortní ubytování s potřebným zařízením v klidné rezidenční čtvrti Pedregalejo, východně od města Malaga a v blízkosti pláže. Hotel má 15 klimatizovaných pokojů s koupelnou v půvabném tradičním andaluském stylu. Z hotelu to budete mít kousek na pláž i do historického centra města, k Picassovu muzeu a barům s nočním životem.

Stránky hoteluRezervovat ubytování