Ubytování v Dublinu

Dublin je velice lákavý městem ať už pro milovníky historie, nebo barů a restaurací. Na své si jistě příjdou i odborníci na módu a nakupování. Dublin je prostě příjemným a moderním městem a přivítá Vás s otevřenou náručí. Všem návštěvníkům nabízí ubytování ve více než 300 hotelech, které jsou převážně kategorie ***. Vybrali jsme pro Vás několik, hotelů, které nabízí oproti konkurenci kvalitnější ubytování, či lepší poměr mezi cenou a kvalitou. Z celé nabídky hotelů v Dublinu můžete vybírat na severu Booking.com.

Hotel Ariel House ****

Hotel Ariel House najdete v příjemné čtvrti Ballsbridge, která je v pěší dostupnosti do centra Dublinu. Kromě špičkového ubytování nabízí bezplatný WiFi internet a další nadstandardní sluby. Hotelové pokoje jsou stylově vybavené a služby na vysoké úrovni, o čemž svědší i velmi dobré hodnocení návštěvníky.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Best Western Ashling Hotel ****

Tento centrální moderní hotel má výhled na řeku Liffey a stojí vedle nádraží Heuston. Tramvají systému LUAS dojedete do centra města a k živé čtvrti Temple Bar za pouhých 5 minut. Hotel Ashling byl rozšířen a zmodernizován a najdete v něm prostorné 4hvězdičkové pokoje typu Standard a novou pivnici Chesterfields nabízející čerstvá pečená masa.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Central Hotel ***

Jak již název napovídá, hotel najdete v centru města, blízko všech barů, restaurací a obchodů. Hotel nabízí moderní a komfortní ubytování s bezplatným WiFi připojením. Za zmínku stojí možnost ubytování v prostorných suitách. Zábavní Temple Bar a nákupní Grafton Street najdete od hotelu cca 500 metrů, v pěší dostupnosti je i zbytek důležitých dublinských lákadel.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Arlington Hotel O’Connell Bridge ***

Hotel O’Connell Bridge najdete přímo u řeky Liffey a mostu O’Connell. Hotel nabízí příjemnou atmosféru a perfektní umístění v centru Dublinu, přibližně 2 minuty chůze od Temple Bar. Pokoje jsou po citlivé rekonstrkuci, velmi vkusně a moderně zařízíné. Hotel je dobře dostupný nejen z letiště, ale i z přístavu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Trinity Capital Hotel ***

Hotel Trinity Capital najdete v samotném centru Dublinu, naproti Trinity College. V hotelu najdete kvalitní, moderní ubytování ve stylu Art Deco. Všechny významné zajímavosti, bary a obchody jsou v pěší dostupnosti. V hotelové kavárně je dostupné bezplatné WiFi. Za poplatek se pak můžete připojit i na pokojích.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Mespil Hotel ***

Hotel nabízí příjemné a komfortní ubytování v centru historického Dublinu. Hotel nabízí 255 pokojů, relaxovat můžete v Terrace baru a kvalitní kuchyni ochutnáte v Glaze Restaurantu. Hotel nabízí velice dobrý poměr mezi cenou a kvalitou.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

North Star Hotel ***

V tomto komfortním hotelu v centru Dublinu si kromě ubytování v hotelu North Star Hotel můžete dopřát i ještě luxusnější ubytování Premier Club Suites. V pěší dostupnosti je nejen Temple Bar, ale i nákupní Grafton Street a další zajímavosti. Pří vhodném výběru termínu rezervace Vám tento hotel zaručí vynikající poměr mezi kvalitou a cenou již od 700,- za noc.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Adams Trinity Hotel ***

Exkluzivní lokalita, stylové ubytování přímo mezi Dublin Castle a Grafton street. To je Adams Trinity Hotel. Chcete-li poznat pravý Dublin, neváhejte ani okamžik, interiér hotelu je řešen v autentickém viktoriánském dekoru a i proto je velmi populární. Vzhledem k těmto atributům a velikosti hotelu, je třeba si hotel rezervovat v předstihu. Vězte, že cena ubytování je velmi příznivá Adams Trinity Hotel Vás určitě nezklame.

Stránky hoteluRezervovat ubytování