Ubytování v Barceloně

V Barceloně máte na výběr z více než 630 hotelů. Většina z nich je na vysoké úrovni, jak po stránce komfortu tak po stránce atraktivity či služeb. Na této stránce Vám doporučíme hotely, které, dle našeho názoru, nabízí něco více, než jejich konkurence. Výhodou může být dobrý poměr kvalita-cena, či jejich vysoká atraktivnost po stránce umístění, designu či služeb.

V první řadě Vám doporučíme hotely v blízkosti nejvýznamnější pamětihodnosti Barcelony – chrámu Sagrada di Familia.

Ayre Hotel Rosellón ****

Hotel, který nabízí při vynikajícím designu skvělý poměr kvalita-cena. Je doslova pár kroků od katedrály Sagrada Familia. Hotel je otevřený krátkou dobu a má velmi svylové vybavení. Relaxovat můžete na tereas s výhledem na katedrálu.

Stránky hoteluRezervace

Eurostars Gaudí ****

Velice aktraktivní 4* hotel vyšší cenové kategorie. Hotel byl vystavěn v roce 2005 a nachází se pouze 5 minut chůze od katedrály Sagrada Familia. Ne nadarmo se hotel jmenuje o slavném architekovi. Celý hotel je velmi stylově vybaven.

Stránky hoteluRezervace

Acta Antibes **

Dostupný a velmi dostupný hotel v centru Barcelony. Hotel je ideální pro cestovatele s nižším rozpočtem, kteří chtějí navšívit hlavní atrakce města. Po 15 minutách chůze najdete například katedrálu Sagrada Família nebo Las Ramblas.

Stránky hoteluRezervace

Jedete-li do Barcelony za nákupy, můžeme doporučit následující ubytování.

Paral·lel **

Velmi dobře situovaný a dostupný hotel se nachází pouhých 10 minut od Ramblas. V těsné blízkosti je k dispozici městská hrmoadná doprava, nákupní možnosti a velký výběr barů či restaurací.

Stránky hoteluRezervace

Best Western Premier Hotel Dante ****

Tento moderní a velmi kvalitní hotel je obklopen prestižními ulicemi v Barceloně. Nachází se v centru, kde můžete jak poznávat pamětihodnosti, tak si užívat nákupů. Většina turistických cílů je dostupná v docházkové vzdálenosti.

Stránky hoteluRezervace

Díky partnerství s nejvýznamnějším hotelovým portálem Booking.com Vám již nyní nabízíme možnost vyhledat si hotel podle svého gusta s garancí nejnižší ceny na internetu.