Ubytování v Bratislavě

Bratislava je nám zřejmě nejbližší hlavní město. Počtem obyvatel je zruba poloviční než Praha, nelze však říci, že i nabídka hotelového ubytování by byla poloviční. Bratislava nabízí svým návštěvkům pouze necelou stovku hotelů, z nichž většina jich patří do střední nebo vyšší kategorie. Vzhledem k poptávce se nabídka hotelů neustále rozšiřuje.

Kempinski Hotel River Park *****

Tento exkluzivní hotel patří mezi špičku ubytování na celém Slovensku. Pětihvězdičkový hotel Kempinski se nachází přímo na břehu Dunaje. Má vyhřívaný krytý bazén na střeše a nabízí bezplatnou dopravu do centra Bratislavy hotelovým Rolls Roycem. Hoteloví hosté mají volný přístup do všech lázeňských zařízení, včetně vířivky a 2 saun.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Marrol’s Boutique Hotel ****

Hotel Marrol´s v chráněné památkové budově asi 300 metrů od Národního divadla má pro vás v každém pokoji připraven minibar a počítač s internetem, které můžete využít zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené luxusními materiály. Mají nábytek v koloniálním stylu z přírodních materiálů. Hosté hotelu mají k dispozici Fitness centru, které je bezplatné. Hotel Marrol´s patří k hotelům sdruženým v organizaci Small Luxury Hotels of the World a je vítězem ceny Traveler’s Choice pro rok 2009.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Sheraton Bratislava Hotel *****

Slovenský zástupce exkluzivní hotelové sítě Sheraton nezůstává oproti svým zahraničním kolegům ani o krok nazpět. Nový 5-hvězdičkový hotel Sheraton Bratislava se nachází naproti novému Slovenskému národnímu divadlu. Hosté v pokojích na patře s klubem mají volný vstup do prostorného salónku klubu „Club Lounge“, který nabízí občerstvení a nápoje zdarma po celý den, i do fitness centra.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotely nižší cenové kategorie mají často tendenci skouznout ke standardu známého před rokem 1989. Doporučujeme proto výběr levnějšího hotelu pečlivě zvážit a případně podrobně prostudovat recenze návštěvníků konkrétního hotelu. Níže Vám doporučíme několik hotelů, které se jeví jako vhodná volba, hlavně díky příznivému poměru ceny a kvality.

Ibis Bratislava Centrum ***

Hotelová síť IBIS zaručuje výborný standard ubytování a kvalitní ubytování. Nejinak je tomu v Bratislavském Ibisu. Hotel stojí pod Bratislavským hradem a za pouhých 5 minut od něj dojdete na Staré Město. Ve všech pokojích hotelu Ibis Bratislava Centrum najdete klimatizaci, velkou manželskou postel, TV se satelitním příjmem a Wi-Fi. Ceny jsou velmi přijatelné.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Apartments Blue Danube ***

Apartmány Blue Danube s vlastním stravováním se nacházejí na klidném místě přímo v historickém centru Bratislavy, pouhých 200 metrů od Dunaje. Apartmány Blue Danube s vlastním stravováním se nacházejí na klidném místě přímo v historickém centru Bratislavy, pouhých 200 metrů od Dunaje. Vybavení pokojů je účelné a funkční. Ceny Vás nijak nezrujnují, neboť jsou velmi přijatelné.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hostel Petit **

Chcete-li být na blízku slovenskému prezidentovi, jste na správné adrese. Hostel Petit se totiž nachází hned vedle prezidentského paláce a 300 metrů od Michalské brány a bratislavského Starého Města. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště zdarma. Hostel nabízí pouze 7 pokojů, proto je třeba ubytování rezervovat v dostatečném časovém předstihu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování