Ubytování v Petrohradu

Při výběru ubytování v Petrohradu buďte velmi obezřetní. Najdete zde totiž výstavní luxusní hotely s vynikajícími službami, ale i hotely, které svým vybavením i službami připomínají muzeum komunismu. Pro své ubytování rozhodně doporučujeme ubytovat se centru Petrohradu, a za ubytování si připlatit. Bohužel platí, že cenový průměr v Petrohradu je stejně jako v Moskvě poněkud vyšší než jsme zvyklí.

Sokos Hotel Palace Bridge *****

Výstavní hotel na ostrově Vasily, jen 15 minut od muzea Ermitáž. Nabízí velké pokoje, luxusní interiéry a lázeňské centrum. Hotelové lázeňské a wellness centrum Holiday Club, v němž najdete 8 různých saun, má dětské oddělení a nabízí různé možnosti relaxace, širokou škálu masáží a lázeňské procedury, např. římskou potní lázeň Caldarium, Sněhové nebe a sprchy Sensation. V hotelu Sokos vás přivítá prostorná a přehledná hala s kavárnou a posezením pod velkým střešním oknem.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Rossi Boutique Hotel ****

Menší hotel, který upoutá svým designem a kvalitním vybavením. Hotel se nachází v blízkosti architektonicky zajímavých budov vedle řeky Fontanky, 7 až 8 minut chůze od třídy Něvský Prospekt, stanice metra a Ostrovského náměstí. V nedalekých obchodech Něvského prospektu můžete využít skvělých možností nákupů. V restauraci Fiolet si pak můžete pochutnat na vynikající evropské, asijské a japonské kuchyni. V teplejších měsících je k dispozici letní terasa.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Taleon Imperial Hotel *****

Jeden ze zástupců Petrohradských pětihvězdičkových hotelů. Taleon Imperial Hotel má vynikající hodnocení. Nachází se v budově z 18. století a kromě stylového a elegantního vybavení nabízí vnitřní bazén, spa, saunu či posilovnu. Některé pokoje jsou vybaveny jacuzzi. K dipozici je i Victoria restaurant, který nabízí typické ruské jídlo a panoramtický výhled na Petrohrad.

Stránky hotelu
Rezervace ubytování

Vybíráte-li dostupný hotel střední či nižší kategorie, buďte velmi obezřetní. Vyplatí se dát na refernce ostatních návštěvníků, které najdete při rezervaci hotelu. Níže najdete pár tipů na hotely s dobrým poměrem ceny a kvality.

5th Corner Hotel ***

Tento velice výhodný hotel v centrálním Petrohradu je jen kousek chůze od náměstí Nevskij Prospekt. Jeho moderní pokoje zahrnují bezplatné Wi-Fi a LCD TV. Stanice metra Vladimirskaja je vzdálená 5 minut chůze. Komfortní pokoje Hotel 5th Corner jsou zařízeny ve vřelém, moderním stylu. Každý z nich má vlastní koupelnu s velkým sprchovým koutem a fénem.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Marmalade Hostel

Kvalitní nedávno kompletně rekonstruované prostory nabízí komfortní ubytování v centru Petrohradu, pouze 600 metrů od stanice Nevsky Prospekt. Pokoje jsou účelně, ale přitom stylově vybavené, disponují vlastní koupenou a některé masážní sprchou. V Marmalade Hostelu je k dispozici pouze 12 pokojů, proto pokud se Vám líbí, neotálejte s rezervací příliš dlouho.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Palantin Hotel ***

Tříhvězdičkový hotel, který prošel rekonstrukcí a nabízí tak moderní a komfortní ubytování 700 metrů od stanice metra Baltiyskaya. Pokoje jsou prostorné, vkusně vybavené a klimatizované. Velmi dobře jsou hodnocené nejen samotné pokoje a služby ale i hotelové snínadně. Hotel nabízí pouze 20 pokojů, je třeba proto počítat s včasnou rezervací.

Stránky hoteluRezervace ubytování