Ubytování v Moskvě

Moskva je ohromující, narazíte zde na nádherné paláce, ale i na pomníky komunismu v podobě nekonečných šedých sídlišť. Pro pobyt doporučujeme volit cetrální polohu hotelu. Díky omezené nabídce kvalitního ubytování v centru doporučujeme rezervovat ubytování s dostatečným předstihem. Níže Vám doporučíme několik hotelů, které stojí z při volbě ubytování za zvážení. Z více hotelů můžete vybírat v rezervačním systému Booking.com

Marriott Moscow Royal Aurora *****

Hledáte-li opravdový luxus, Royal Hotel Aurora, je výtečnou příležitostí pro ubytování při Vaší návštěvě Moskvy. Hotel má ideální polohu 2 minuty chůze od divadla Bolshoi, obchodního domu Tsum a nedaleko od Kremlinu. Dobít energii na další den můžete v plně vybaveném hotelovém fitness centru. Odpočívat můžete v hotelových lázních, sauně nebo při skvělé masáži. Nakonec se můžete osvěžit a zaplavat si v bazénu. Za tyto exkluzivní služby, musíte počítat s odpovídající cenou, která je přibližne 10tis. Kč za noc.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Mandarin Moscow Residences ****

Nedávno renovovaný hotel Mandarin Moscow Residences kombinuje ohromující atmosféru s osobními a velice kvalitními službami. Hotel najdete pár minut katedrály Yelokhovsky. V perfektní dostupnosti jsou zastávky metra a hromadné dopravy. Hotel nabízí opravdu stylové a velice kvalitní vybavení nejen pokojů, ale celého hotelu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Maxima Panorama Hotel ***

Hotel Maxima Panorama se nachází v moskevské obchodní čtvrti, pár kroků od stanice metra, odkud se snadno dostanete všude po Moskvě. Jednoznačnou a velikou výhodnou tohoto hotelu je cenová politika. Hotel nabízí vysoký standard ubytování s vynikajícím poměrem cena – kvalita. Všechny pokoje jsou komfortně zařízené a mají TV s LCD obrazovkou se satelitními programy. Všechny děti ve věku do 7 let mají v hotelu Maxima Panorama pobyt zdarma.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Bega Hotel ***

Hotel Bega se nachází hned vedle moskevského hypodromu, 15 minut chůze od stanice metra, kterým se rychle dostanete do centra města. Všechny pokoje a prostorná apartmá v hotelu Bega mají klimatizaci, televize s plochou obrazovkou, Wi-Fi a pracovních prostor. Apartmá nabízejí skvělý výhled na závodní dráhu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Maxima Zarya Hotel ***

Hotel Maxima Zarya najdete nedaleko moskevské Botanické zahrady. Nedaleko hotelu se nachází stanice metra, která Vás snadno propojí se zbytkem tohoto velkoměsta. Hotel nabízí kvalitní ubytování za dostupnou cenu. Bezplatný Wi-Fi internet je dostupný ve veřejných prostorách hotelu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Maxima Slavia Hotel ***

Hotel svým charakterem podobný hotelu Maxima Zarya. V hotelu najdete kvalitní zázemí pro svůj pobyt v Moskvě. Hotel najdete nedaleko Losiny Parku. s centrem Moskvy Vás spojí hromadná doprava. Cenová dostupnost je vykoupena delší vzdáleností od Moskevských památek a turistických lákadel.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Ibis Moscow Paveletskaya ***

Hotel Ibis Moscow Paveletskaya, nabízí vysoký komfort ubytování a služeb. Dostupnost je velmi dobrá díky stanici metra Paveletskaya, která Vás během za 5 dopraví do moskevského centra. Dekorace společných prostor i pokojů je velice příjemná a použity jsou kvalitní materiály. Díky tomu bude Vás pobyt v tomto hotelu nezklame. Doporučujeme rezervaci v předstihu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování