Ubytování ve Vídni

Vídeň je vynikajcí destinací nejen pro poznávání nových míst, ale například pro nakupování, a to nejen v předvánočním období. Vězte, že nákupními možnostmi a hlavně cenami ve Vídni budete příjemně překvapeni. Často se stává, že ve značkových buticích ve Vídni nakoupíte i výrazně levněji než v Praze nebo jiném českém městě. Pro váš výlet do Vídně rozhodně doporučujeme pobýt zde minimálně 2-3 dny. Stihnete tak prohlédnout nejen zajímavosti v centru, ale například zámek Schonbrunn. Vídeň nabízí velice kvalitní ubytování v hotelích všech kategorií. Pokud bychom chtěli spočítat všechny vídeňské hotely, nestačilo by nám číslo 400, přičemž v centru jich najdete okolo dvou stovek. Níže Vám doporučíme hotely, které vynikají buď obzvláště kvalitním ubytováním a službami, nebo výhodným poměrem kvalita a cena.

DO&CO Hotel Vienna *****

DO&CO Hotel Vienna nabízí skvělou kombinaci mimořádné polohy přímo v srdci Vídně a prostorných luxusních pokojů s výhledem na katedrálu sv. Štěpána. Hotel vám nabídne vše od nejmodernější technologie ve vašem pokoji, včetně televize s velkou plochou obrazovkou. Poloha přímo na Svatoštěpánském náměstí v budově Haas-Haus, která je ikonou Vídně.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Best Western Premier Hotel Kaiserhof ****

Hotel se nachází v klidné postranní uličce, nedaleko známých vídeňských nákupních tříd. Hotel nabízí útulně upravené pokoje, které stylově a sympaticky reprezentují kombinaci architektury přelomu století a nejmodernějšího technického vybavení. Hosté hotelu Kaiserhof si mohou dobít energii ve wellness centru se saunou, parní lázní a posilovnou.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel City Central ****

Tento hotel v centrální poloze je ideálním místem pro prohlídky památek. Po dni stráveném ve městě na vás bude čekat klimatizovaná zimní zahrada, která je oázou klidu a bezvadným místem, kde si můžete pochutnat na vyhlášené vídeňské kávě. K dispozici budete mít i fitness centrum. Všechny pokoje jsou upraveny v tradičním stylu, přitom však mají moderní vybavení, které se vám postará o pohodový odpočinkový pobyt.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Austria – Wien ***

Hotel Austria najdete v samém srdci Vídně, jen pár minut chůze od historických památek a historického centra, jako je katedrála svatého Štěpána. Přímo u hotelu najdete zastávky metra na trasách U1 a U4, které vás napojí například na zámek Schonbrunn. Všechny pokoje jsou tradičně zařízené a nabízejí veškerý moderní komfort. Veřejné prostory a klidná terasa jsou ideálními místy pro relaxaci a uvolnění.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Gartenhotel Gabriel City ***

Už sám název Gartenhotel Gabriel City napovídá, že jedná o jedinečný menší hotel s překrásnou zahradou. Hotel se nachází v klidném místě v centru města, na jedné z nejstarších vídeňských nákupních ulic. Z hotelu je snadný přístup na linky autobusu (autobusová linka č. 74A, 15 minut od centra) a metra, díky nimž se rychle dostanete do centra města za pamětihodnostmi. Hotel nabízí mj. hlídané parkoviště.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Ibis Wien Mariahilf ***

Perfektně hodnocený hotel z hotelového řetězce IBIS nabízí komfortní ubytování v centru Vídně, nedaleko západního vlakového nádraží. Hotel nabízí moderní prostorné pokoje s klimatizací. Hotel se nachází doslova pár kroků od známé nákupní ulice Mariahilfer Straße. Na Schonbrunn a další zajímavostí Vídně se dostanete buď pěšky nebo dobře dostupným metrem.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Austria Trend Hotel Beim Theresianum ***

Hotel po rekonstrukci otevřen v roce 2009. Jedná se o komfortní hotel s vynikajícím hodnocením a poměrem cena – kvalita. Hotel se nachází nedaleko centra Vídně a je vhodný pro všechny milovníky kultury. Do centra se dostanete snadno pomocí hromadné dopravy, 2 stanice metra jsou pár kroků od Trend Hotelu Beim Theresianum.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Kolping Wien Zentral **

Ne vždy platí, že 2hvězdičkový hotel nepřináší tolik komfortu a kvalitních služeb jako hotely vyšší kategorie. Hotel Kolping Wien Zentral Vám nabízí účelné, velice vkusně vybavené pokoje a polohu, díky které se dostanete do centra města za pouhých 12 minut. Velkým lákadlem tohoto hotelu je vynikající cena a tedy i perfektní poměr cena a kvalita. Doporučujeme rezervovat ubytování s dostatečným předstihem.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Nestačí-li Vám pro výběr naše doporučení, vybírejte z vícenež 400 Vídeňských hotelů na největším rezervačním portálu Booking.com