Ubytování v Salzburku

Salzburg je relativně malým městem, přesto však velmi oblíbeným jako cíl návštěvníků z celého světa. Jeho návštěva Vám utkví v paměti, ať ho navštívíte v jakémkoliv ročním období. Salzburg nabízí slušnou nabídnku více než 100 hotelů všech kategorií z nichž dominují 3 a 4hvězdičkové hotely. Jako vždy Vám v následujících řádcích doporučíme ty nejlepší z nich a nezapomeneme ani na hotely s nejlepším poměrem ceny a kvality.

Altstadthotel Weisse Taube ****

Exkluzivní hotel v exkluzivní budově na exkluzivním místě. To je Altstadthotel Weisse Taube. Altstadthotel Weisse Taube se nachází v historické budově z roku 1365 v srdci salcburského Starého města. Všechny hlavní památky se nalézají jen pár kroků odtud. Hotel Weisse Taube spravuje jedna rodina již po 5 generací. Snídaně vám bude servírována na pokoj.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Altstadt Hotel Restaurant Stadtkrug ****

Druhým 4hvězdičkovým hotelem v centru Salzburku je Altstadt Hotel Stadtkrug. Hotel má velmi klidnou polohu v centru, v malebné ulici Linzergasse. Je situován přímo v historickém starém městě Salcburku. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v 700 let staré budově, na úpatí hory Kapuzinerberg. Je vzdálen jen pár minut chůze od všech významných památek. Za zmínku stojí i tradiční restaurace s rakouskou i mezinárodní kuchyní.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Auersperg Salzburg ****

Hotel Auersperg Salzburg je okouzlující butikový hotel, který nabízí zdařilou kombinaci historie, stylového designu a osobních služeb. Po pěší zóně Linzergasse se během několika minut dostanete do historického starého města, zahrad Mirabell a mnoha restaurací a obchodů. Tento malý a elegantní městský hotel spravuje jedna rodina již po 3 generace.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Cenově dostupnější ubytování nabízí spíše menší hotely vzdálenější centra Salzburku. Platí však to, že vesměs nabízí velmi dobrý standard a kvalitní služby. Vyberte si z hotelů, s vynikajícím poměrem ceny a kvality.

Frühstückspension Helmhof **

Frühstückspension Helmhof nabízí pokoje s balkónem, venkovní bazén a bezplatné parkování v klidné lokalitě v městské části Liefering. Historické centrum Salzburgu je odtud jen několik minut autobusem, přičemž autobusová zastávka je odtud vzdálena 5 minut chůze. Pension Helmhof nabízí světlé, tradičně zařízené, nekuřácké a nově renovované pokoje. Jen pár kroků od penzionu jsou 2 restaurace, které podávají rakouskou kuchyni.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Vier Jahreszeiten Salzburg ****

Ne vždy platí, že za kvalitní hotel v centru si musíte nutně připlatit „balík“. Tento tradiční hotel nejdete v centru Salzburgu v blízkosti paláce Mirabell a jeho zahrad. Všechny pokoje v hotelu Vier Jahreszeiten jsou vybaveny minibarem, psacím stolem a koupelnou s vysoušečem vlasů. Postele mají speciální bio matrace. Cenová politika hotelu je velmi příznivá.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Turnerwirt ***

Chtěli jste se někdy za rozumný peníz ubytovat v zámku. V Salzburku máte možnost. Tento rodinný 3hvězdičkový hotel z roku 1437 je jen 2 km od centra Salcburku. Nabízí bezplatné Wi-Fi i soukromé parkování. Zajímavostí je, že Hotel Turnerwirt nabízí také kontaktní zoo a motokárovou dráhu. Hotel Turnerwirt sestává ze 3 částí – hlavní budovy, atria s halou a romantického zámečku s terasou a kosmetickým salonem.

Stránky hoteluRezervace ubytování