Ubytování v Mnichově

Vzhledem k tomu, že Mnichov nepatří mezi TOP turistické destinace, i nabídka hotelů tomu odpovídá. S ohledem na velikost města je nabídka hotelů „omezená“ na přibližně 300 hotelů. Většina hotelů je střední a vyšší kategorie.

Hotel Mandarin Oriental *****

Exkluzivní hotelová síť Mandarin Oriental má své zastoupení i v Mnichově. Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v blízkosti náměstí Marienplatz v centru Mnichova. Nabízí luxusní pokoje, restauraci s Michelinskou hvězdou a vyhřívaný střešní bazén. 74 pokojů Mandarin Oriental Hotelu je vybaveno plochou TV, bezplatným minibarem a mramorovou koupelnou. Všechny pokoje mají výhled na Staré město.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Torbräu ****

Luxusní hotel umístěný ve exkluzivní lokalitě Altstadt-Lehel nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, italskou restauraci a velké snídaně formou bufetu. Náměstí Marienplatz je pouze 5 minut chůze od hotelu. Zastávka S-Bahn (městské železnice) Isartor je jen 100 metrů od hotelu Torbräu. Vlaky poskytují rychlé spojení na výstaviště Messe a na mnichovské letiště.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Rocco Forte The Charles Hotel *****

Elegantní 5hvězdičkový hotel Rocco Forte The Charles Hotel v Mnichově má vlastní lázeňské centrum s velkým krytým bazénem. Nabízí výhled na botanické zahrady. Nachází se 5 minut pěšky od vlakového nádraží v Mnichově. Rocco Forte The Charles Hotel nabízí klimatizované pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou, vápencovou koupelnou, Wi-Fi připojením k internetu a župany. Některé mají francouzský balkon s výhledem na park.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Jako první jsme tradičně vybraly ty nejlepší hotely dostupné v Mnichově. Na výběr máte ale samozřejmě i desítky turistických hotelů, které svou se svou cenou dostanou i pod 40EUR za noc a pokoj. Níže doporučené hotely s nejlepším poměrem ceny a kvality v Mnichově.

Rilano 24/7 Hotel München ***

Jedná se o velmi dobře vybavený hotel střední kategorie, který byl dříve Mnichovským zástupcem sítě Tulip Inn. Rilano 24/7 Hotel München má všechny pokoje s vlastní koupelnou, TV a vysokorychlostním internetem. Rilano 24/7 München má také restauraci Jazz, kde se podávají jídla evropské, asijské a americké kuchyně. Hosté si mohou pochutnat rovněž na těstovinových jídlech v jídelně Mamma Minuti Pasta Bar a na speciálních druzích kávy zase v kavárně Coffee Fellows.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Azimut Hotel München City Ost ****

Čtyřhvezdičkový hotel s vynikajícím hodnocením a rovněž vynikající cenovou politikou. Pokud vyberete vhodný termín pro rezervací ušetříte na ubytování v Mnichově až 70%. Moderní 4hvězdičkový hotel se nachází na okraji Mnichova, může se pochlubit vynikajícím spojením na dálnici A94 a blízko výstaviště Messe München. Je pro Vás tedy vhodný, pokud míříte do Mnichova na veletrh či výstavu.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Holiday Inn München Unterhaching ****

Druhý zástupce velké hotelové sítě, se zajímavou cenovou politikou a velmi kvalitními službami. Tento 4hvězdičkový hotel situovaný v klidné části města Unterhaching svým hostům nabízí střešní terasu s překrásným výhledem, moderní wellness zařízení a snadné dálniční i železniční spojení do Mnichova. Stanice městské železnice Taufkirchen je pouze 500 metrů od hotelu.

Stránky hoteluRezervace ubytování