Ubytování Hamburg

Hamburk je městem s více než 1,5 miliónem obyvatel. Je častým dějištěm obchodních jednání a je zde soustředěna velmi významná část lodní dopravy Evropě. V neposlední řadě je Hamburk častým cílem „víkendových“ turistů. Tomu je uzpůsobena hotelová nabídka. K dipozici najdete téměř 300 hotelů převážně vyšší kategorie.

Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten *****

Jako již tradičně je prvním naším doporučením jeden z nejluxusnějšíh hotelu v dané destinaci, tentokrát v Hamburku. Tento luxusní 5hvězdičkový hotel se nachází v centru Hamburku, u jezera Alster. Nabízí klasické pokoje, gurmánské restaurace, lázně, saunu, posilovnu a jezerní terasu. Hotel Hamburk Fairmont se nachází kousek pěšky od elegantních nákupních ulic, operního domu Staatsoper a výstavního a kongresového centra v Hamburku

Stránky hoteluRezervace ubytování

GRAND ELYSEE Hamburg *****

GRAND ELYSEE Hamburg stojí za doporučení už jen proto, že se honosí fantastickým hodnocením od více než 1000 jeho návštěvníků. Tento 5hvězdičkový hotel v Hamburku nabízí moderní pokoje, lázeňské centrum a 6 restaurací. Kongresové centrum Hamburku a železniční stanice Dammtor jsou vzdáleny jen 400 metrů. Do 1000 m² velkého Elyseum Wellness & Spa patří krytý bazén, sauny, jacuzzi a posilovna. K dispozici jsou zde také masáže a kosmetické procedury.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel EAST Hamburg ****

Čtyřhvězdičkový hotel ve čtvrti St. Pauli, nenechá chladným žádného milovníka designu a kvality. 127 moderních pokojů nabízí prostor a unikátní design. Kromě toho v nich najdete trezory na notebooky či postele velikosti king-size. Hosté mají zdarma přístup do Wellness a Spa centra nabízejících mimojiné sauny či relaxační terasu.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Kromě exkluzivního hotelů s vynikajícími službami a vybavením nabízí Hamburk i hotely střední kategirie či vyloženě turistické hotely s přijatelnou cenou. Níže Vám doporučíme několik hotelů s vynikajícím poměrem ceny a kvality.

Eden Hotel Hamburg ***

Tento 3hvězdičkový hotel s 24hodinovou recepcí se nachází přímo naproti vlakovému nádraží Hamburku. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech pokojích a počítačový terminál v hale zdarma. Eden Hotel je kousek od jezera Alster a hlavní hamburské nákupní ulice. Čtvrť St. Georg zahrnuje mnoho barů, restaurací a poskytuje rušný noční život.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Condor ***

Hotel Condor je menším hotelem na ulici Steintorweg, tedy asi 2 minuty pěšky od hlavního nádraží v Hamburku. Tento hotel nabízí bezplatné Wi-Fi internetové připojení ve všech prostorách. Hotel Condor má pokoje s vlastními i společnými koupelnami. Pozor tedy před rezervací na výběr správného pokoje. Všechny pokoje mají křeslo a malý stolek. Ceny jsou velmi přijatelné.

Stránky hoteluRezervace ubytování

Hotel Brennerhof gARTen ***

Hotel s netradičním názvem zvýrazňující slovo ART nabízí tiché pokoje, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu přes hotspot a výborné dopravní spojení. 10 minut pěšky od hotelu se nachází hlavní vlakové nádraží a jezero Außenalster. Hotel Brennerhof gARTen je často využíván pro filmové a televizní produkce. Nabízí moderní pokoje s osobitým designem.

Stránky hoteluRezervace ubytování