Ubytování ve Frankfurtu

Frankfurt nad Mohanem není typickou turistickou destinací, nicméně disponuje dostatečnou ubytovací kapacitou. Vybírat můžete z více než 200 hotelů střední a vyšší kategorie. Mnoho hotelů je koncipováno pro obchodní klientelu, disponuje tedy konferenčními prostory, ale i vysokou kvalitou lázeňských a wellness služeb.

Hotel Hessischer Hof Frankfurt *****

Jedná se o exkluzivní pětihvězdičkový hotel naproti Frankfurtskému výstavnímu a centru Messe. Hotel nabízí 117 prostorných pokojů, ve kterých je k dispozici Wi-Fi připojení či minibar zdarma. Hotel byl nedávno kompletně zrekonstruován a i díky tomu nabízí nadstandardní prvky jako jsou například zvukotěsná okna.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Gerbermühle ****

Když se řekně síť Design Hotels, mělo by to něco napovídat. Když tomu přidáme, že Hotel Gerbermühle se nachází v historické budově přímo u Mohanu nedaleko centra Frankfurtu, získáte vynikající předpoklady, díky kterým má hotel vynikající hodnocení. Ve všech 20 pokojích na Vás čeká exkluzivní vybavení a vynikající služby.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Adina Apartment Hotel Frankfurt Neue Oper ****

Druhý z exkluzivních hotelů v centru Frankfurtu. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí klimatizované apartmány s balkónem, TV s plochou obrazovkou a sejfem na laptop. Hosté mají vstup zdarma do lázní a fitness centra. Frankfurtský operní dům je od hotelu vzdálen 1 minutu chůze. Kromě Opery máte v docházkové vzdálenosti veškeré turistické a historické zajímavosti Frankfurtu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Leonardo Hotel Frankfurt-Airport ****

Cestujete-li z Frankfurtu na delší cesty a potřebujete být blízko letiště, jistě uvítáte vzdálenost pouhých 10 km od letiště. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází ve frankfurtské čtvrti Niederrad. Leonardo Hotel Frankfurt-Airport nabízí pokoje, které jsou všechny vybavené satelitní TV, Wi-Fi připojením k internetu a pracovním stolem a které mají moderní koupelnu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Best Western Imperial Hotel am Palmengarten ****

Od sítě Best Western jsme zvyklí na vysoký standard služeb, nicméně často bývá vyvážen vyšší cenou. V tomto případě sou ceny nastaveny velmi příznívě a nejen proto stojí tento hotel za doporučení. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v okrese Bockenheim, 15 minut pěšky od frankfurtského výstaviště. Nabízí 24hodinovou recepci, bezplatné Wi-Fi, saunu, posilovnu a restauraci.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Meininger Hotel Frankfurt / Main Messe ***

Moderní hotel cca 4 kilometry od starého centra Frankfurtu a zhruba 10 minut chůze od městské železnice Messe a Galluswarte. Ve 163 pokojích hotelu najdete Wi-Fi připojení, moderní vybavení a samozřejmostí je vlastní koupelna. Hotel Meininger Frankfurt ma vynikající hodnocení od návštěvníků a má velmi příznivou cenovou politiku.

Stránky hoteluRezervovat ubytování