Ubytování v Římě

Chystáte-li se do Říma, věnujte dostatečnou pozornost výběru hotelu. Doporučit můžeme hotely v pěší dostupnosti nejvýznamnějších památek jako jsou Koloseum či Forum Romanum. V pěší dostupnosti centra narazíte cca na 100 hotelů, nabízejících velice kvalitní služby. V dostupnosti hromadné dopravy nabízí Řím více než 700 hotelů, které nabízejí často levnější ubytování, vykoupené však horší dostupností. Níže Vám doporučíme několik hotelů v pěší dostupnosti centra. Pokud Vám naše doporučení nestačí, neváhejte vybírat z nabídky nejvštšího hotelového portálu Booking.com, který Vám nabídne ke každému hotelu i stovky hodnocení přímo od hostů.

Hotel Raphael – Relais & Châteaux *****

Hotel Raphael Luxury stojí hned za krásným náměstím Piazza Navona, v jednom z půvabných římských labyrintů starých uliček, a nabídne vám nádheru a styl v samém srdci římského historického centra. V tomto obdivuhodně umístěném hotelu se ocitnete v pěší vzdálenosti od všech nejvýznamnějších památek ve městě: k Pantheonu je to pěšky jen 5 minut a ke všem památkám, jako je chrám sv. Petra, Piazza Venezia nebo Koloseum, stejně jako do nejexkluzivnějších nákupních zón v Římě můžete rovněž dojít pěšky.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

NH Hotel Giustiniano ****

Hotel Giustiniano je zbrusu nový luxusní hotel v centru exkluzívní rezidenční a komerční čtvrti Prati a jen pár kroků od katedrály Sv. Petra, hradu S. Angelo a muzeí ve Vatikánu. Blízko jsou také další historické památky, jako je náměstí Piazza Del Popolo, z nedaleké zastávky metra Lepanto (linka A) se rychle dostanete kamkoli po městě.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

NH Hotel Vittorio Veneto ****

Další vynikající hotel sítě NH leží v centru Říma, mezi klidnou zahradou vily Borghese a exkluzivními obchody a nočním životem v okolí Via Veneto. Hotel nabízí prostorné ubytování s nejmodernějím zařízením včetně bezdrátového připojení na internet, satelitní televize a klimatizace. Několik pokojů a apartmá má výhled na zahradu vily Borghese ze 17. století.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Starhotel Michelangelo Rome ****

Hotel Michelangelo je elegantní hotel doslova pár kroků od historických zdí Vatikánu a náměstí sv. Petra. Vkusně vybavený hotel nabízí velice kvalitní služby a vynikající umístění vhodné jako výchozí bod pro poznávání nejen Vatikánu, ale celého Říma. Zruba 300 m od hotelu je zastávka metra S. Pietro, která Vás přiblíží dalším římským zajímavostem

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Britannia Hotel ****

Hotel Britannia se může pochlubit výsadní polohou v centru Říma, za rohem od Opery a 10 minut chůze jak od nádraží Termini, tak od Kolosea. Budova je dobrým příkladem architektury 19. století a pyšní se pěknými interiéry a elegantním nábytkem. Kdysi zde bývalo sídlo knížat rodiny Orsini. Ve vašem pokoji v hotelu Britannia na vás bude čekat čerstvé ovoce, bezplatné Wi-Fi připojení na internet, mramorová koupelna a malé akvárium.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Selene ***

Vynikající hotel střední kategorie blízko Via Nazionale, oblíbené nákupní ulice. Pomocí blízkého metra se snadno dostanete po celém městě. Forum Romanum a Koleseum najdete cca 15 minut chůze od hotelu. Pokoje jsou pohodlné a elegantní, hotel nabízí klid i přesto jeho umístění v centru velkoměsta. Vynikající personál jen umocní Vaší spokojenost.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Principessa Tea ***

Hotel Principessa Tea je dostupný menší hotel ve vynikající lokalitě nedaleko Španělských schodům a Via Veneto. Pečlivě udržovaný hotel z roku 1940 nabízí velice komfortní ubytování a vynikající služby. Nutno podotknout, že tento hotel nabízí vynikající poměr kvalita a cena.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Aquarium **

Hotel Aquarium nabízí pohodnou dostupnost pár stovek metrů od stanice Termini. V pěší dostunosti najdete Forum Romanum Koloseum. Vzhledem k velikosti hotelu (23 pokojů) nabízí hotel velice přátelské a často individuální jednání. Na stanici metra narazíte přibližně 300 metrů od hotelu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Cortorillo **

Hotel Cortorillo stojí v klidné lokalitě mezi bazilikou Santa Maria Maggiore a římským hlavním nádražím Termini. Nabízí pohodlné pokoje se skvělým poměrem cena – kvalita a vřelé, přátelské přivítání. Ke Koloseu je to odsud pouze 10 minut pěšky a na ulicích v okolí hotelu najdete vše, co potřebujete – od restaurací a barů až po obchody a supermarkety.

Stránky hotelu
Rezervovat ubytování