Doprava do Neapole

Zajímá jak se dopravit do Neapole s co nejmenším úsilím, s co nejmenším finančním budgetem či za co nejkratší dobu? Vězte, že možností je několik. Jako první zmíníme charterové nebo linkové autobusy vypravované z České Republiky. V letní sezóně jich do Itálie jezdí desítky denně a jsou zpravidla vypravovány cestovními kancelářemi v návaznosti na prodané zájezdy. Do samostatného prodeje se jich tak dostane minimum. Linkový autobus do Neapole vypravuje například Student Agency. Cesta však bude dosti strastiplná, zdlouhavá a celkem drahá.

Cestujete-li ve větším počtu cestujících doporučujeme cestu osobním automobilem. Z Prahy do Neapole zdoláte něco přes 1500 km a cesta Vám bude trvat okolo 15 hodin čistého času. Svůj automobil směřujte po české dálnici D5 na Rozvadov, dále pak na Regensburg, Mnichov, Insbruck, Bolzano, Trento, Veronu, Bolognu, Florencii, Řím a dále do Neapole. Na Italských dálnicích počítejte s platbami za mýtné.

Nejjednodušší, nejrychlejší a v případě včasné rezervace i nejlevnější variantou dopravy je ta letecká. Z Prahy do Neapole odlétá řada leteckých společností jak na linkových tak charterových spojích. Rezervaci doporučujeme využít Pelikána.cz, který Vám zaručí výběr z většiny leteckých společností za vynikající ceny.