Ubytování v Miláně

Miláno je místo, kde sídlí ty nejlepší módní značky a díky tomu se něj sjíždí všichni milovníci módy. V Miláně máte možnost vybírat ze stovek hotelů, které nabízejí ubytování všech kategorií. Pozor si dejte na extrémně výhodné nabídky některých rezervačních serverů, mohou Vám zprostředkovat ubytování sice v kvalitním hotelu, ale v „Low cost“ pokojích, které Vás nemusí uspokojit. Pro ubytování v Miláně je nejvhodnější ubytovat se ve čtvrti Centro Storico, odkud se pěšky dostanete, ke všem nejvýznamnějším nákupním možnostem či památkám. Plánujete li návštěvu Milána v „módních týdnech“ doporučujeme rezervovat ubytování s dostatečným předstihem.

Hotel Grand Visconti Palace ****

Hotel v dostupné čtvrti Vigentino. V pěší dostupnosti budete mít nejen centrum s milánským dómem, ale i většinu nákupních možností. Úžasné výhledy do soukromé zahrady o rozloze 2500 m² a blízkost milánské katedrály činí z Grand Visconti Palace rozhodně jednu z pamětihodností Milána. Pověstné lázeňské centrum a apartmá typu Executive s vířivkou Jacuzzi v Grand Visconti Palace jsou skutečně něčím, co byste si měli alespoň jednou v životě vyzkoušet!

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Galileo ****

Hotel se nachází v exkluzivní lokalitě doslova pár kroků od těch nějlepších obchodů a památek Milána. Všechny hotelové pokoje mají klimatizaci a satelitní TV. V recepci najdete bezplatný internetový koutek. V hotelu Galileo si můžete pochutnat na koktejlu v americkém baru a na italské kuchyni v restauraci Grill Service.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Berna ****

Stazione Centrale, je další čtvrť, kterou lze uznat jako vhodnou pro návštěvu Milána. Hotel Berna se nachází pouze 200 metrů od hlavního nádraží, kam Vás dopraví rovněž autobusy z letiště. Centrum města je v pěší dostupnosti, či v dostupnosti metra. Tento velkorysý hotel vám jako pozornost podniku nabídne rovněž nealkoholický minibar ve vašem pokoji. Využití internetového centra hotelu Berna je první hodinu také bezplatné, a totéž platí pro WiFi připojení.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Nasco ****

Velice kvalitní hotel na jedné z nákupních milánských ulicí Corso Sempione. Nedaleko od hotelu Vás přivítá největší milánský park Parco Sempione, za kterým najdete milánský hrad, který pro Vás bude bránou do historického centra Milána. Komfortní pokoje nabízí satelitní TV, klimatizaci a přístup k Wi-Fi internetu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel New York ***

Hotel New York najdete nedaleko Milánského hlavního nádraží, kam Vás dopraví i letištní shuttle busy. Výhodou této oblasti je výborná dostupnost jak do centra tak na známou nákupní třídu Corso Buenos Aires. V hotelu New York na Vás čeká komfortní ubytování, příjemný personál a dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Wi-Fi internet je dostupný v celém hotelu za poplatek.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Best Western Hotel Berlino ***

Hotely sítě Best Western se vždy ukazují jako správná volba pro pohodlné ubytování a kvalitní služby. Hotel Berlino najdete v Milánské rezidentní čtvrti Gallaratese přibližně 2 km od Parco Sempione. Dostupnost hromadné dopravy je vynikající, proto není třeba se ničeho obavat. Ubytovat se můžete ve standardních pokojích či pokojích Superior. Hotel Berlino nabízí velice výhodnou cenovou politiku.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Certosa Hotel ***

Další hotel ve čtvrti Gallaratese, která se vyznačuje delší vzdáleností do centra, ale výrazně výhodnějšími cenami ubytování. Jedete-li do Milána vlastním automobilem, je tento hotel tou správnou volbou. Nejen že se nachází v oblasti bližší dálničnímu spojení do ČR, ale nabízí hlídané privátní parkoviště. Hotel nabízí komfortní ubytování, příjemný personál a díky své velikosti často individuální služby.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Roxy ***

Hotel najdete nedaleko Pto. Venezia, který odděluje centrum města od nákupní třídy Corso Buenos Aires. Na tomto náměstí je rovněž stanice metra, která Vás propojí se zbytkem města. Centrum města v čele s milánským Dómem je v pěší dostupnosti. V tomto menším hotelu najdete kvalitní ubytovaní za velice výhodnou cenu.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Nestačí-li Vám pro výběr naše doporučení, vybírejte z více než 300 Milánských hotelů na největším rezervačním portálu Booking.com.