Ubytování v Janově

Janov nabízí svým návštěvníkům přibližně 50 hotelů, z nichž většina je střední a vyšší kategorie. Ceny jsou dostupné obzvlášť při včasné rezervaci. Přesto, že je Janov přístavním městem nedisponuje velkými plážemi. Ubytování proto doporučujeme v historickém centru.

Grand Hotel Savoia Janov *****

Grand Hotel Savoia je nejluxusnějším a zároveň nejlépe hodnoceným hotelem v Janově. Najdete ho naproti železniční stanici Piazza Principe, jen několik kroků od Acquario di Genova. Pokoje nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, minerální vodu zdarma a LCD TV s programy Sky. Součástí hotelu Savoia je posilovna a wellness centrum La Spiaggia Segreta, ve kterém najdete saunu, velkou vířivku a aromaterapeutické sprchy.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

NH Hotel Marina ****

Vynikající hotel vyšší kategorie, který se nachází přímo na nábřeží, 50 metrů od janovského slavného akvária Il Bigo. Do centra dojdete za pouhých 15 minut. NH Marina je obklopen starověkým přístavem a je také blízko k Maritime muzeu.Hotel se nachází 2 km od janovského výstaviště a 100 metrů od nového dětského muzea La Città dei Bambini.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Best Western Hotel Metropoli ***

Tříhvězdičkový menší hotel, který najdete v historickém centru Janova jen pár kroků od Via Garibaldi, Palazza Ducale a opery Carlo Felice v centru Janova. V pokoji najdete dřevěnou podlahu, LCD TV s úhlopříčkou 32 palců (81 cm); Wi-Fi připojení a místní telefonické hovory jsou zdarma.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Soana Janov **

Malý Hotel Soana se nachází v srdci Janova, přímo na hlavní Via XX Settembre, ve 4. patře historické budovy. Hotel Soana se nachází jen kousek chůze od janovského vlakového nádraží Brignole. Také staré město a přístav leží nedaleko.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Novotel Genova Ovest ****

Hotel vyšší kategorie s velice příznivou cenovou politikou se nachází pouhých 700 metrů od janovského hlavního přístavu výletních lodí, poblíž historického centra města a 1,5 km od janovského Aquaria. Novotel Genova Ovest, který nabízí 223 prostorných pokojů.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Golden Tulip Hotel Moderno Verdi ****

Další hotel vyšší kategorie, za který zaplatíte přijatelný peníz. Tento 4hvězdičkový hotel najdete poblíž janovského nádraží Brigole. Tento velmi příjemný hotel nabízí 87 pokojů s internetem a satelitní televizí. Většina turistických zajímavostí je v pěší dostupnosti.

Stránky hoteluRezervovat ubytování