Ubytování v Paříži

V Paříži máte na výběr z více než 1000 dostupných hotelů. Výběr hotelu doporučujeme promyslet s ohledem na činnost, kterou chcete v Paříži vykonávat, případně jaká místa navštívit. Vybrali jsme pro Vás hotely, které můžeme doporučit nejen my z hlediska jejich zajímavosti či poměru kvality a ceny, ale i ty které jsou výborně hodnocené jejich návštěvníky. Pokud Vám chcete vybírat z velkého množství hotelů, doporučujeme rezervovat hotel v dostatečném předstihu – cca 3-4 měsíce před cestou. Stačí-li Vám omezený výběr, vybírejte hotely na poslední chvíli, kdy je možné získat velice zajímavé slevy.

Na začátku Vám doporučíme kvalitní hotely v perfektní lokalitě, na závěr ze zaměříme na cenovou dostupnost a vynikající poměr cena – kvalita.

Hotel Pullman Paris Tour Eiffel ****

Hotel leží ve fantastickém místě přímo vedle Eiffelovy věže. Na ní budete mít výhlede nejen z restaurace, ale i z mnohých hotelových pokojů. Hotel je výborně vybaven. Na pokojích najdete klimatizaci, satelitní TV, či minibar. Wi-Fi je dostupné zdarma a z velkého množství pokojů budete mít Eiffelovu věž jako na dlani.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Hotel Paname Bastille ***

Původní hotel z roku 1970 po velice efektně provedené rekonstrukci. Hotel má vynikajcí hodnocení a ubytujete se zde za zajímavý peníz. Jeho poloha je nedaleko Place de la Bastille v docházkové vzdálenosti do historické čtvrti Marais. Jako bonus můžete přičíst, že hotel je nekuřácký, nejdete zde free Wi-Fi zónu či soukromé parkoviště. Hotel má pouze 34 pokojů, doporučujeme proto včasnou rezervaci.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Hotel Jardins Eiffel ***

Velmi dobře hodnocený hotel v ideální poloze na levém břehu Seiny, nedaleko Eiffelovy věže. Vybírat můžete z 81 pokojů buď v tradičním či moderním pojetí. Všechny pokoje jsou klimatizované, s minibarem, satelitní TV a mnoho další. Z některých pokojů vás okouzlí neodolatelný výhled na Eiffelovu věž.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Grand Hotel Saint Michel ****

Tento prvotřídní luxusní hotel nejdete ve čtvrti Panthéon – Notre Dame, tedy přímo v srdci Paříže. V pěší dostupnosti najdete například Lucemburskou zahradu nebo Pantheon. Moderní a luxusní pokoje nabízí mimo běžných standartů například Free Wi-Fi nebo Free minibar.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Adagio City Aparthotel Paris Montmartre ***

Apartmánový hotel, který ocení návštěvíci, kteří využijí vlastní kuchyňky a větších prostor, než v běžném hotelu. Hotel se nachází v blízkosti Montmartre a Sacré-Ceur. Výběr tohoto hotelu doporučujeme také pro všechny, kteří hledají v Paříži zábavu. Tu najdou nejen v množství dostupných barů, restaurací, ale například i nákupních možností.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Hotel Aberotel Montparnasse ***

Přestože tento hotel doporučujeme hlavně z důvodu cenové dostupnosti, jeho výběrem rozhodně neprohloupíte. Jedná se o menší kvalitní hotel, cca 15min chůze od Eiffelovy věže. Výhodou může být blízkost hotelu u železniční stanice Montparnasse.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Cecil Hotel **

Cecil Hotel je ze všech doporučených cenově nejdostupnější. Jedná se o menší hotel s 25 pokoji, který je však velmi dobře hodnocen a nabízí vynikající poměr cena – kvalita. Snídani si můžete za příjemného počasí dopřát ve slunné zahradě. Do centra se dostanete snadno hromadnou dopravou.

Stránky hoteluRezervovat hotel

Nestačilo-li Vám naše doporučení, neváhejte a vyberte hotel přesně podle svého gusta přímo na našem partnerském, největším rezervačním portálu Booking.com.