Noční život v Paříži

Paříž je živé město a noční život je zde určitě divoký. Najde se zde mnoho klubů, kam zajít večer za zábavou a je možno zde strávit několik desítek hodin. Francouzi jsou zde přátelští, tudíž není nutno mít strach o to, že by se někdo nudil sám. Kde se tedy pobavit?

Autorem fotografie je law_keven, Flickr.com
Autorem fotografie je law_keven, Flickr.com

Moulin Rouge

Nejslavnějším francouzským kabaretem je Moulin Rouge neboli Červený mlýn. Nachází se v Pigalle na Boulevard de Clichy, což je poblíž Montmartru. Kabaret byl vybudován a následně otevřen v roce 1889 a jeho zakladatelem je Joseph Oller. V minulosti zde trávilo svůj volný čas mnoho umělců, jako je například Frank Sinatra, Jean Gabin či Edith Piaf. Kabaret Moulin Rouge také inspiroval některé režiséry, kteří o něm natočili mnoho filmů a dokumentů. Moulin Rouge patří mezi nejnavštěvovanější místa v Paříži.

Queen

Diskotéka Queen se nachází v ulici Champs-Elysées. Je zde každý den jiný program, o němž se můžete informovat na oficiálních webových stránkách klubu. Určitě se zde mladí lidé nenudí, hraje se zde moderní hudba a o zákazníky je postaráno, i co se týče občerstvení. V klubu Queen je možno si vybrat z široké nabídky alkoholu.

Club 79

Můžete si vydat za zábavou i na diskotéku Club 79 a budova, se nachází v ulici Quentin Bauchard. Program je zde stanoven na každý den jiný, hrají se zde moderní písničky a denně se střídají různí Dj. V klubu si můžete vybrat z široké škály alkoholu.

La Loco

Pařížský klub, který je hodně navštěvovaný mladými lidmi. Jsou zde také pořádány koncerty a denně je zde nový program, aby se návštěvníci nenudili. La Loco se nachází nedaleko Moulin Rouge. Máte zde mnoho druhů alkoholu a cena každého se liší dle kvality a značky.

Le Romeo

Diskotéka Le Romeo se nachází v ulici Saint-Germain a denně je zde pro vás nový program, o kterém se dočtete na oficiálních stránkách klubu.

Další diskotéky a kluby, které jsou v Paříži hodně navštěvované, patří Les Bains Douches, Les Quarte Vents, Club Plaza, Back Up, Mix či American Dreams. Klubů je zde však hodně a rozprostírají se po celé Paříži.