Ubytování v Manchesteru

Hledáte-li hotel či jiné ubytování v Manchesteru, doporučíme Vám v jaké lokalitě a za kolik se zde ubytovat. Manchester nabízí ubytování v kategoriích všech typů, nejčastěji však tří až čtyhvězdičkové hotely. Vybírat můžete z přibližně 150 hotelů, z nichž zhruba 60 je v docházkové vzdálenosti do centra Manchesteru.

Hotel Radisson Edwardian Manchester *****

Tento hotel patří mezi 5 nejluxusnějších v Manchesteru. Nachází se v samotném centru Manchesteru naproti Bridgewater Hall a Manchester Central. Má bezplatné Wi-Fi, elegantní klimatizované pokoje a 12metrový krytý bazén s proudící vodou, vířivkou a uhličitou lázní. Břidlicové koupelny jsou vybavené sprchovým koutem, šatnou a šatníkem. Ačkoliv se může zdát, že toto je luxus, který není pro každého, vězte, že cena je zlomková oproti obdobnému hotelu v Praze.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel The Midland ****

Čtyřhvezdičkový hotel s vynikajícím hodnocení a umístěním v samotném centru Manchesteru. Hotel disponuje 312 pokoji, které jsou klimatizované. Pro aktivní hosty nabízí bazén, posilovnu či squashový kurt. Najíte se ve špičkové restauraci hodnocené 2 AA Rosettes. Každý den můžete využít až 2 hodiny Wi-Fi zdarma.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Premier Inn Manchester (Old Trafford)  ***

Hotel střední až vyšší kategorie nabízí vynikající služby a je excelentně hodnocen jeho návštěvníky. Svým návštěvníkům nabízí řadu nadstandardních služeb včetně parkování zdarma. Umístění hotelu není v docházkové vzdálenosti do centra, nýbrž je vyváženo vynikajícími službami a dobrou cenou.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Cenové rozpětí hotelů v Manchesteru není velké. Za ubytování v luxusním hotelu zaplatíte okolo 4tis. Kč za noc a pokoj. V hotelu střední kategorie se ubytujete ca za 1500,- za noc. Níže Vám doporučíme 3 hotely s nejlepším poměrem ceny a kvality.

Trafford Hall Hotel ***

Tento hotel je situován v blízkosti stadionu Old Trafford, pouhých 10 minut jízdy do centra Manchesteru. Nabízí bezplatné hotelové parkoviště, bar a restauraci. Stanice tramvají Metrolink Trafford Bar se nachází nedaleko a nabízí pravidelné rychlé spojení do centra Manchesteru.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Holiday Inn Express Manchester East ***

Hotel Holiday Inn Express Manchester East se nachází jen pár minut jízdy od centra města a kromě výborného spojení na dálnici M60 svým hostům nabízí kvalitní služby za dobrou cenu, ubytování v moderních pokojích a hotelový bar. Všechny moderní pokoje mají vlastní, moderně zařízenou koupelnu s masážní sprchou a jsou vybaveny satelitní televizí a filmy na pokoji.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Days Hotel Manchester City ***

Days Hotel Manchester se nachází pouhých 300 metrů od vlakového nádraží Manchester Piccadilly a nabízí stylovou restauraci a bar v zimní zahradě. Hotel najdete v pulzujícím centru, v pěší vzdálenosti od hlavních turistických zajímavostí. Days Hotel Manchester City Centre nabízí klidnou zahradu ve dvoře a recepci s nepřetržitým provozem. Naproti hotelu rovněž najdete praktické veřejné parkoviště.

Stránky hoteluRezervovat ubytování