Ubytování v Neapoli

Neapol nabízí svým návštěvníkům šikoké možnosti ubytování. Od luxusních hotelů až po levnější turistické. Pro Váš výlet či dovolenou doporučujeme zvolit hotel v historickém centru Neapole. V celé neapoli máte k dispozici více než 150 hotelů. Jejich rezervaci doporučujeme v dostatečném předstihu nebo naopak na poslední chvíli. Ušetříte tím až desítky EUR za pokoj a noc.

Grand Hotel Vesuvio Neapol *****

Jedná se o jeden z nejluxusnějších hotelů v Neapoli, který se nachází na neapolském nábřeží. Hotel nabízí panoramatický výhled na Vesuv a ostrov Capri. K dispozici je Wi-Fi a elegantní pokoje. Pokoje Hotelu Vesuvio jsou vybaveny klimatizací a satelitní TV. Některé pokoje mají balkon a výhled na moře přes záliv.

Stránky hotelu – Rezervovat ubytování

Hotel Albergo Palazzo Decumani ****

Velmi elegantní hotel umístěný v elegantní budově z počátku 20. století, která se nachází v centru města blízko oblasti Decumano Inferiore, která patří do světového dědictví UNESCO. Přímo u hotelu je impozantní Palazzo dei Grandi Archivi di Stato, San Gregorio Armeno, San Biagio dei Librai a klášter Santa Chiara, abychom jmenovali alespoň několik z mnoha okolních památek.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

La Ciliegina Lifestyle Hotel Neapol ****

Exkluzivní hotel v samotném centru Neapole jen 250 metrů od neapolské opery Teatro di San Carlo, poblíž přístavu. Nabízí supermoderní pokoje s hydromasážní sprchou a LCD televizí. La Ciliegina nabízí střešní terasu s vířivkou a lehátky. Z terasy je panoramatický výhled přes celou Neapol a okolí.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Jako vždy Vám v druhé části dopoporučeného ubytování dáme tipy i na ubytování střední kategorie, s dobrým poměrem ceny a kvality.

Hotel Albergo del Golfo ***

Menší hotel ve velmi dobré lokalitě v centru Neapole v blízkosti přístavu a nákupní oblasti u ulice Via Roma. Hotel má k dispozici 24 pokojů, které jsou klimatizované se satelitní televizí. Hotel má vynikající hodnoceni a rozhodně stojí za doporučení.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Mercure Napoli Garibaldi ***

Další tříhvězdičkový hotel s velmi dobrým hodnocením a dostupností. Hotel je nedaleko hlavního nádraží a má vynikající dostupnost v rámci hromadné dopravy. Do neapolského přístavu dojdete asi za 5 minut chůze. Hotel nabízí 88 příjemných pokojů a velmi dobrý poměr ceny a kvality.

Stránky hoteluRezervovat ubytování

Hotel Europeo *

Hotel ze sítě Sea Hotels, který nabízí 25 jednoduše vybavených pokojů. To je však vyváženo vynikající polohou v centru Neapole. Hotel Europeo se nachází v historickém centru Neapole, které je chráněno UNESCEM jako místo světového kulturního dědictví. Nachází se hned vedle nejstarší univerzity v Itálii, Università degli Studi di Napoli Federico II. Všechny hlavní památky a kostely ve městě jsou v docházkové vzdálenosti.

Stránky hoteluRezervovat ubytování